Trwa ładowanie...

Frezowanie na rondzie Daszyńskiego. Utrudnienia

Prace związane z wymianą nawierzchni rozpoczną się w piątek o 22.

Frezowanie na rondzie Daszyńskiego. Utrudnienia
d3o0z2g
d3o0z2g

Kolejne warszawskie ulice zostaną poddane frezowaniu. W najbliższy, długi weekend Zarząd Dróg Miejskich planuje ułożyć nową nawierzchnię na rondzie Daszyńskiego. W związku z pracami, które potrwają na przestrzeni kilku dni, rondo zostanie wyłączone z ruchu i zorganizowane zostaną objazdy.

Prace na rondzie już się rozpoczęły. To głównie roboty brukarskie – wymiana i regulacja krawężników wyspy dzielącej i jezdni prowadzących na rondo. Oprócz tego planowane jest również odnowienie chodników i dróg dla rowerów w przestrzeni pomiędzy jezdniami.

Wyłączone* rondo. Objazdy*

Roboty związane z wymianą nawierzchni na całym skrzyżowaniu rozpoczną się w piątek, o godz. 22:00. Zakończone zostaną we wtorek 16 sierpnia o godz. 04:00 rano. Na czas prac wyłączone z ruchu będzie całe rondo i wszystkie jego wloty.

d3o0z2g

Objazdy zostaną poprowadzone ulicami: Srebrna – Twarda – Żelazna – Grzybowska lub Grzybowska – Karolkowa – Przyokopowa – Kolejowa – Towarowa. Zalecane objazdy będą prowadziły ulicami: Al. Jerozolimskie – al. Jana Pawła II – al. „Solidarności” – Wolska – al. Prymasa Tysiąclecia.

(Mapa w powiększeniu dostępna TUTAJ )

Źródło: (zdm/infoulice.pl)

d3o0z2g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3o0z2g