Trwa ładowanie...

Fuck Up Nights. O porażkach w biznesie w sposób luźny i zabawny

Międzynarodowa akcja po raz piewszy w Warszawie!

Fuck Up Nights. O porażkach w biznesie w sposób luźny i zabawny
d38raz9
d38raz9

Czy o porażkach da się mówić z humorem? Czego możemy się nauczyć na własnych i cudzych błędach? Międzynarodowa akcja Fuck Up Nights od stycznia także w Warszawie. Ruch jest już w 71 miastach, w 26 krajach na świecie. Zobaczymy, czy uda sie, w dobie kultu sukcesu, złamać tabu opowiadania o porażkach w biznesie czy innych projektach i to w sposób luźny i zabawny. Wystawiamy na próbę nasz polski charakter!- mówią organizatorzy.

Pierwsza noc Fuck Upów odbyła się Mieście Meksyk w 2012 roku. O**d tego czasu raz w miesiącu, jednocześnie w 26 krajach na świ****ecie, kilku przedsiębiorców opowiada swoją historię.** Pomysł narodził się kiedy piątka przyjaciół po przejściach postanowiła odrzucić piętno związane z niepowodzeniami i zaczęła o nich głośno mówić. Porażka to coś normalnego. Nawet najlepsi przedsiębiorcy czasem kończyli na tarczy, zanim osiągnęli sukces. Wierzymy, że niepublikowane, nierozpowszechniane dotąd historie niepowodzeń uczą więcej niż historie z happy endem.

Pierwsza warszawska edycja imprezy odbędzie się w środę, 14 stycznia 2015 o godzinie 19.30 w kawiarni Wilson przy ul. Alojzego Felińskiego 37 na Żoliborzu. Wstęp wolny.

d38raz9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38raz9