Trwa ładowanie...
d2beo1o

Galeria Młociny. Mamy nowe informacje

Według najnowszych informacji obiekt będzie miał 70 tys. mkw, na których zostanie zagospodarowanych ponad 200 sklepów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Galeria Młociny. Mamy nowe informacje
d2beo1o

Centrum handlowe rozmiarami dorównujące Galerii Mokotów ma powstać na Młocinach w pobliżu Huty ArcelorMittal Warszawa. Firma Master Management Group poinformowała o przejęciu inwestycji i włączeniu Galerii Młociny do swojego portfolio.

Według najnowszych informacji obiekt będzie miał 70 tys. mkw, na których zostanie zagospodarowanych ponad 200 sklepów, punktów usługowych i placówek pozwalających na spędzanie wolnego czasu. Znalazłoby się tam również kino oraz parking podziemny. Projekt obiektu przygotowała pracownia architektoniczna Stefana Kuryłowicza.

Grunt, na którym ma powstać Galeria Młociny to strefa buforowa, która przed laty chroniła mieszkańców przed zanieczyszczeniami z huty. W tej chwili zakład jest dużo mniej uciążliwy, a teren zmienił właściciela. Pięciokondygnacyjny gmach to inwestycja pierwotnie planowana przez firmę Coimpex. Pod koniec 2014 roku nowym właścicielem miała stać się firma Rosehill Investments przy współudziale Griffin Group. Na początku listopada ubiegłego roku Grupa poinformowała, że firma Rsehill Investments zakupiła działkę w atrakcyjnym miejscu, której koszt opiewał na 46 mln euro. Nie chciała jednak podać dokładnej lokalizacji i nazwy obiektu.

d2beo1o

W tym roku Firma Master Management Group poinformowała o przejęciu inwestycji i włączeniu Galerii Młociny do planów swoich inwestycji. - Nowym projektem w portfolio firmy jest Galeria Młociny, która powstanie w dzielnicy Bielany przy największym węźle komunikacyjnym północnej Warszawy "Młociny" - poinformowała firma Master Management Group w komunikacie prasowym. Firma nie chce udzielać więcej informacji o projekcie.

Master Management Group inwestuje, buduje i zarządza nieruchomościami handlowymi na terenie całej Polski. Usługi spółki skierowane do sektora nieruchomości handlowych obejmują wszystkie etapy inwestycji począwszy od doradztwa strategicznego i transakcji zakupu poprzez ogólne zarządzanie aktywami, w tym nadzór techniczny, oraz komercjalizację i wsparcie marketingowe.

Przeczytaj też: Wyjątkowy gość na Warszawskim Festiwalu Filmowym

d2beo1o

Podziel się opinią

Share
d2beo1o
d2beo1o