Trwa ładowanie...

Gdzie w Warszawie znajdziemy jarmark wielkanocny? [LISTA]

Jeśli słyszeliście o innych, podobnych wydarzeniach wielkanocnych, zostawcie informację w komentarzu - chętnie dopiszemy do listy.

Gdzie w Warszawie znajdziemy jarmark wielkanocny? [LISTA]
d2asu72
d2asu72

Ozdoby, dekoracje świąteczne, produkty regionalne, a nawet świąteczne kartki. W stolicy, w okresię świątecznym znajdziemy wiele jarmarków, na którym będziemy mogli zrobić zakupy i poczuć świąteczny klimat. Poniżej lista dla tych, którzy chcieliby się na taki, wielkanocny targ wybrać.

Pierwszy z jarmarków rusza już w środę, w Forcie Legionów przy ul. Zakroczymskiej. Tu, w godz. 9.00 - 19.00 odbywa się Wielki Targ Świąteczny. Organizatorzy zapowiedzieli udział kilkudziesięciu wystawców. Na pewno znajdziecie tam wszystko, czego potrzebujecie do wielkanocnego koszyka. Fort Legionów, ul. Zakroczymska 12

Otwarte zwykle w sobotę, wyjątkowo będą czynne w Wielki Piątek. Mowa o BioBazarach. Jeśli chcecie zrobić tam zakupy świąteczne, to w tym tygodniu jest ostatnia okazja. W sobotę oba bazary będą nieczynne.
BioBazar, Fabryka Norblina, ul. Żelazna 51/53. Godz. otwarcia: 8.00 – 18.00
BioBazar, Soho Factory, ul. Mińska 25, Godz. otwarcia: 10.00 – 18.00.

W Wielką Sobotę odbędzie się świąteczna edycja popularnego Targu Śniadaniowego. Podobnie jak w przypadku BioBazarów, Targ również pojawi się w dwóch miejscach: Pierwszy znajdziemy tradycyjnie w Forcie Sokolnickiego przy pl. Wilsona (10:00 - 17:00), drugi na placu miejskim przy alei KEN na Ursynowie ( 9:00 - 16:00)

d2asu72

Wilanowski Jarmark Wielkanocny możemy odwiedzić w Wielką Sobotę. Znajdziemy go na skwerku Prymasowskim (ul. Stanisława Kostki Potockiego 27) w godz. od 9:00 do 17:00.

Z Wilanowa przeskakujemy na Ursynów. Tu, przy ul. Przy Bażantarni 3. 15 kwietnia, w godzinach 9:00 - 17:00 znajdziemy Ursynowski Targ Wielkanocny. Jarmark pojawi się przy kościele bł. Władysława z Gieniowa Przy Bażantarni 3 (między ulicą Jana Rosoła a Al. KEN)

Jeśli słyszeliście o innych, podobnych wydarzeniach wielkanocnych, zostawcie informację w komentarzu - chętnie dopiszemy do listy.

d2asu72
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2asu72