WP

Gigantyczny korek pod Warszawą. Zderzenie dwóch ciężarówek

Na trasie S2 pod Warszawą doszło do zderzenia czterech pojazdów. W kolizji na zjeździe autostrady A2 w kierunku Ursynowa brały udział dwie ciężarówki i dwa samochody osobowe. Dwa pasy są nieprzejezdne, korek sięga prawie dziesięciu kilometrów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Widok z monitoringu na trasę S8, węzeł Konotopa w kier. Poznania
Widok z monitoringu na trasę S8, węzeł Konotopa w kier. Poznania (gddkia.gov.pl, Fot: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.)
WP

Przed godz. 8.00 rano tuż za zjazdem z trasy A2 w S2 w stronę Ursynowa zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Jak podaje TVN Warszawa, ciężarowy renault zmieniał pas i uderzył w osobowego forda. Jadąca za pojazdami toyota gwałtownie hamowała. Wtedy uderzyła w nią inna ciężarówka, która nie zdążyła zatrzymać pojazdu.

Według wstępnych informacji w akcji uczestniczy pięć zastępów straży pożarnej. Służby muszą uporać się z wylanymi na drogę płynami eksploatacyjnymi i paliwem, które sączą się z jednej z uszkodzonych ciężarówek. Dwa prasy w kierunku Ursynowa są zablokowane. Korek na A2 zaczyna się w okolicy Pruszkowa i ciągnie się do węzła Konotopa. Podobna sytuacja jest w drugą stronę, od Bemowa na S8.

WP

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń, a wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi.

google maps
Podziel się
Facebook.com / A2 STOI
Podziel się
Facebook.com / A2 STOI
Podziel się
WP

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

Polub WawaLove
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP