Trwa ładowanie...

Głuchoniemy pan Ryszard sprząta biurowce w "Mordorze". Zgubił tam cenną rzecz, teraz prosi o pomoc

Dla niego to szansa na normalniejsze życie.
Share
Głuchoniemy pan Ryszard sprząta biurowce w "Mordorze". Zgubił tam cenną rzecz, teraz prosi o pomoc
dih1mgt

*"Błagam o zwrot, ponieważ nie mam kontaktu z otoczeniem" - napisał pan Ryszard w ogłoszeniu, które rozwiesił w biurowcach przy ul. Domaniewskiej 45 w Warszawie. To tam najprawdopodobniej zgubił przekaźnik umożliwiający kontakt z otoczeniem. Z pomocą ruszył jeden z pracowników korporacji. *

"Pan Ryszard sprząta w biurach na Domaniewskiej 45. Niestety, zgubił 'przekaźnik' który pozwalał mu funkcjonować, a konkretniej słyszeć" - napisał na Facebooku pan Maciej Małecki, pracownik jednej z firm na warszawskim Służewcu i udostępnił treść ogłoszenia. "Człowiek całkowicie głuchy, zgubił przekaźnik dźwięku implantowego, który służy do odczytywania mowy z ust. Błagam o zwrot, ponieważ nie mam kontaktu z otoczeniem (kolor beżowy). Dziękuję" - brzmi treść ogłoszenia, które starszy pan rozwieszał w budynku.

Pan Maciej zwrócił się o pomoc do znajomych o udostępnianie wiadomości. 'Mam numer do Pana Ryszarda, więc osoby mogące pomóc proszę o kontakt. Miejmy nadzieję, że znalazca okaże się uczciwy. Dla zdrowego człowieka ten przedmiot jest bezwartościowy. Dla Pana Ryszarda to szansa na normalniejsze życie" - napisał pan Maciej.

dih1mgt

Wiadomość dotarła już do Filipa Chajzera, który napisał: "A jak się nie znajdzie, to przecież nie pozwolimy na to, żeby pan Ryszard w święta został bez kontaktu z kolędami i życzeniami... Prawda?".

*Jeśli znalazłeś urządzenie należące do Pana Ryszarda, skontaktuj się z nami przez Facebooka lub napisz na wawalove@grupawp.pl. *

Przeczytaj też: Przepraszają za kompromitujący rysunek. Zamiast warszawskic

dih1mgt

Podziel się opinią

Share
dih1mgt
dih1mgt