Trwa ładowanie...

Google Campus powstanie na Pradze!

Ma zacząć działać pod koniec 2015 roku. To świetna wiadomość dla polskich startupowców!

Google Campus powstanie na Pradze!
d1byj5q
d1byj5q

Firma Google wybrała lokalizację dla warszawskiego Campusu, który powstanie jeszcze w tym roku. Przestrzeń Google dla startupów technologicznych powstanie w zabytkowym budynku warszawskiego Centrum Praskiego Koneser.Umowa między Zarząd BBI Development S.A. a spółką Google Poland sp. z o.o w sprawie najmu jednego z budynków na terenie dawnej wytwórni wódki została podpisana wczoraj, 4 maja.

O tym, że w Warszawie ma powstać Google Campus wiadomo już od zeszłego roku. Ogłosił to wówczas Eric Schmidt, prezes rady Google, podczas swojej wizyty w Polsce. - Jesteśmy dumni z tego, że społeczność startupowa tak dynamicznie rozwija się w Polsce, a także tutaj, w Warszawie. Mamy nadzieję, że warszawski Campus pomoże w rozwoju technologicznych przedsiębiorstw, wzmocni ekosystem startupów i zachęci do rozwoju innowacyjności w Polsce - powiedział wówczas Eric Schmidt.

Campus Warsaw, centrum społeczności startupowej dla przedsiębiorców z Polski i całej Europy Środkowo-Wschodniej, ma być otwarty pod koniec 2015 roku. Campus w Warszawie będzie czwartym takim ośrodkiem firmy Google na świecie po Londynie, Seulu i Tel Avivie. Niebawem Google otworzy również kolejne campusy w Marycie i Sao Paulo.

d1byj5q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1byj5q