Trwa ładowanie...
d128dt8

Google Campus powstanie na Pradze!

Ma zacząć działać pod koniec 2015 roku. To świetna wiadomość dla polskich startupowców!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Google Campus powstanie na Pradze!
d128dt8

Firma Google wybrała lokalizację dla warszawskiego Campusu, który powstanie jeszcze w tym roku. Przestrzeń Google dla startupów technologicznych powstanie w zabytkowym budynku warszawskiego Centrum Praskiego Koneser.Umowa między Zarząd BBI Development S.A. a spółką Google Poland sp. z o.o w sprawie najmu jednego z budynków na terenie dawnej wytwórni wódki została podpisana wczoraj, 4 maja.

O tym, że w Warszawie ma powstać Google Campus wiadomo już od zeszłego roku. Ogłosił to wówczas Eric Schmidt, prezes rady Google, podczas swojej wizyty w Polsce. - Jesteśmy dumni z tego, że społeczność startupowa tak dynamicznie rozwija się w Polsce, a także tutaj, w Warszawie. Mamy nadzieję, że warszawski Campus pomoże w rozwoju technologicznych przedsiębiorstw, wzmocni ekosystem startupów i zachęci do rozwoju innowacyjności w Polsce - powiedział wówczas Eric Schmidt.

Zobacz: W Warszawie powstanie Google Campus!

d128dt8

Campus Warsaw, centrum społeczności startupowej dla przedsiębiorców z Polski i całej Europy Środkowo-Wschodniej, ma być otwarty pod koniec 2015 roku. Campus w Warszawie będzie czwartym takim ośrodkiem firmy Google na świecie po Londynie, Seulu i Tel Avivie. Niebawem Google otworzy również kolejne campusy w Marycie i Sao Paulo.

d128dt8

Podziel się opinią

Share
d128dt8
d128dt8