Trwa ładowanie...

Gra miejska "9,99"

Semp, twórca Urban Playground, zaprasza do kolejnej nietypowej gry...

Share
Gra miejska "9,99"
d1ao35s

21 kwietnia o godzinie 16:00 wystartuje spod Rotundy gra miejska "9,99". To* kolejny nietypowy projekt Krzyśka "Sempa" Bieleckiego, twórcy legendarnego Urban Playground* oraz innych wydarzeń w przestrzeni miejskiej. Szczegółów gry jeszcze nie znamy, wiemy jednak, że celem graczy będzie odnalezienie szeregu punktów w centrum Warszawy, a integralną częścią gry będzie przestrzeń miejska oraz kilka nietypowych przedmiotów...

Zajawka gry "9,99" :****

Kojarzycie te wypełnione dziwnymi przedmiotami namioty, na które można natknąć się podczas wakacji nad morzem oraz w szeregu innych miejsc?

d1ao35s

Wąskie alejki gęsto upakowane niewiarygodnie tanimi rzeczami, których nie potrzebujesz, ale które z jakiegoś powodu chciałbyś mieć. To właśnie tu leżą obok siebie: suszone płatki kwiatów (3 zł), aparaty fotograficzne na kliszę (1 zł), smycze dla psów (4 zł), słuchawki z wężem do prysznica (10 zł), przypinki do rowerów (7 zł), paczki kolorowych słomek (2 zł), zestawy do puszczania baniek mydlanych (1 zł), kolorowe peruki (2 zł), zestawy składające się ze szczotki i szufelki (3 zł, różne kolory), bielizna damska i męska (1 zł), kadzidełka (1 zł), szczotki do włosów (1 zł), parasole (6 zł), lakiery do paznokci (2 zł), tarki kuchenne (3 zł), drewniane kije do szczotek (2 zł), kajdanki z futerkiem (5 zł).*

  • Wszystkie ceny autentyczne, stan na rok 2012

Zawsze, gdy pojawiam się w takim miejscu, w mojej głowie zaczyna kiełkować myśl, że jest tam tyle mniej lub bardziej dziwnych przedmiotów, które mogłyby posłużyć do skonstruowania gry miejskiej albo innego projektu happeningowego.

21 kwietnia 2013 roku ta wizja stanie się faktem. Pojaw się o godzinie 16:00 przed Rotundą, a przekonasz się, do czego można wykorzystać garść przedmiotów z jednego z takich namiotów. Właśnie o tej godzinie rozpocznie się tam gra, której integralną częścią będzię przestrzeń miejska. Twoim zadaniem będzie odnalezienie szeregu punktów na mieście, a cel ten osiągniesz dzięki otrzymanej na starcie kartce ze wskazówkami. Jak zwykle będzie towarzyszyć Ci kilkadziesiąt albo nawet kilkaset innych graczy.

d1ao35s

W rolach głównych wystąpią:
- dwie talie kart do gry "plastic coated" (2 x 1 zł)
- trzy pudełka na szminkę z lusterkiem w środku (3 x 1 zł)
- zestaw widelców w kolorze oczojebistego różu (1 zł)
- płaszcz przeciwdeszczowy (1 zł)
- świeczka do podgrzewacza (1 zł)
- zestaw trzech piłek plażowych (2 zł)

Razem: 10 zł. Ale wiecie co? Podczas zakupu wynegocjowałem zniżkę 1 grosz. Serio, to taki mój mały rewanż za lata dofinansowywania tego wszechobecnego spisku sprzedawców mówiących "czy może być bez grosika?". Tak więc łączny koszt rekwizytów to 9,99 zł, stąd tytuł gry.

d1ao35s

Podziel się opinią

Share
d1ao35s
d1ao35s