Trwa ładowanie...

Gra Miejska "Biesiada Sąsiedzka"

Zabawa odbywać się będzie na osiedlu Wierzbno i w jego okolicach

Gra Miejska "Biesiada Sąsiedzka"
d4idmzu
d4idmzu

„Biesiada Sąsiedzka” to gra miejska, która jest inicjatywą oddolną mieszkańców dzielnicy Mokotów organizowaną z okazji IV Warszawskiego Dnia Sąsiada.

W naszym wspólnym mokotowskim domu zamieszkałym przez różnych sąsiadów i sąsiadki, którzy po sobotnim spacerze będą chcieli usiąść przy dużym stole, porozmawiać i zjeść przysmaki, które przynieśli na Biesiadę Sąsiedzką.

Podczas akcji odwiedzamy Punkty Gry i zdobywamy pieczątki za wykonanie zadań a wieczorem z nowo poznanymi sąsiadami przygotujemy smaczną kolację. Do udziału zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Warszawy.

W trakcie kolacji odbędzie się m.in. akcja* „WSPÓLNIE SIEJMY PRZYSZŁOŚĆ”*, czyli wspólne sianie tradycyjnych nasion ekologicznych do doniczek, które będzie można zabrać ze sobą. Na stoisku będą rozdawane również materiały edukacyjno-informacyjne dotyczące zagrożeń GMO. Uczestnicy proszeni są o przyniesienie ze sobą doniczek lub pojemników np. po maśle, śmietanie lub jogurcie, które można zamiast zaśmiecać środowisko wykorzystać do rozsady roślin na własnym balkonie.

Gra odbędzie się 25 maja. Start o godzinie 10:00 w siedzibie Stowarzyszenia W Stronę Marzeń lub w innym dowolnym miejscu zgłoszonym do Gry. Zakończenie i podsumowanie Gry odbędzie się na Sąsiedzkiej Kolacji przy ul. Woronicza 44a od godziny 17.00 – przygotuj coś pysznego i przynieś na wspólny, sąsiedzki stół.

d4idmzu

Dla osób, które odwiedzą najwięcej Punktów losowanie nagród o 19.00 w trakcie Sąsiedzkiej Biesiady.

Akcja powstała z inicjatywy Partnerstwa dla Mokotowa „Moje Wierzbno”. Organizowana jest w ramach mokotowskiej akcji „Przepis na Mokotów”.

d4idmzu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4idmzu