Trwa ładowanie...

Gra Miejska "Biesiada Sąsiedzka"

Zabawa odbywać się będzie na osiedlu Wierzbno i w jego okolicach

Gra Miejska "Biesiada Sąsiedzka"
d2zdiyx
d2zdiyx

„Biesiada Sąsiedzka” to gra miejska, która jest inicjatywą oddolną mieszkańców dzielnicy Mokotów organizowaną z okazji IV Warszawskiego Dnia Sąsiada.

W naszym wspólnym mokotowskim domu zamieszkałym przez różnych sąsiadów i sąsiadki, którzy po sobotnim spacerze będą chcieli usiąść przy dużym stole, porozmawiać i zjeść przysmaki, które przynieśli na Biesiadę Sąsiedzką.

Podczas akcji odwiedzamy Punkty Gry i zdobywamy pieczątki za wykonanie zadań a wieczorem z nowo poznanymi sąsiadami przygotujemy smaczną kolację. Do udziału zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Warszawy.

W trakcie kolacji odbędzie się m.in. akcja* „WSPÓLNIE SIEJMY PRZYSZŁOŚĆ”*, czyli wspólne sianie tradycyjnych nasion ekologicznych do doniczek, które będzie można zabrać ze sobą. Na stoisku będą rozdawane również materiały edukacyjno-informacyjne dotyczące zagrożeń GMO. Uczestnicy proszeni są o przyniesienie ze sobą doniczek lub pojemników np. po maśle, śmietanie lub jogurcie, które można zamiast zaśmiecać środowisko wykorzystać do rozsady roślin na własnym balkonie.

d2zdiyx

Gra odbędzie się 25 maja. Start o godzinie 10:00 w siedzibie Stowarzyszenia W Stronę Marzeń lub w innym dowolnym miejscu zgłoszonym do Gry. Zakończenie i podsumowanie Gry odbędzie się na Sąsiedzkiej Kolacji przy ul. Woronicza 44a od godziny 17.00 – przygotuj coś pysznego i przynieś na wspólny, sąsiedzki stół.

Dla osób, które odwiedzą najwięcej Punktów losowanie nagród o 19.00 w trakcie Sąsiedzkiej Biesiady.

Akcja powstała z inicjatywy Partnerstwa dla Mokotowa „Moje Wierzbno”. Organizowana jest w ramach mokotowskiej akcji „Przepis na Mokotów”.

d2zdiyx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zdiyx