Grodzisk Mazowiecki. Chciał ukraść samochód, zostawił telefon

Zbrodnia "prawie" doskonała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grodzisk Mazowiecki. Chciał ukraść samochód, zostawił telefon

Grodziscy policjanci zatrzymali 28–latka podejrzanego o usiłowanie kradzieży samochodu. Sprawcy nie udało się odjechać autem, a na jego siedzeniu zostawił... swój telefon.

Funkcjonariusze z Grodziska Mazowieckiego otrzymali zgłoszenie próby kradzieży citroena, stojącego w nocy przed jednym z warsztatów  samochodowych. Sprawca uruchomił auto, ale nie zdołał odjechać daleko z uwagi na awarię pojazdu. Sprawą natychmiast zajęli się grodziscy kryminalni. Policjanci wiedzieli tylko, że podejrzanym o to przestępstwo może być właściciel telefonu, pozostawionego w samochodzie.

Funkcjonariusze pojechali do miejsca zamieszkania wytypowanej osoby. Podejrzewany mężczyzna przyznał się do próby nocnej kradzieży auta, potwierdził również, że do niego należy znaleziony na miejscu przestępstwa telefon komórkowy. Krzysztof G. został zatrzymany.

Mężczyzna był wcześniej karany za podobne przestępstwa i usłyszał zarzut usiłowania kradzieży w warunkach recydywy. 28–latek dobrowolnie poddał się bezwzględnej karze 3 miesięcy pozbawienia wolności oraz 2 lat ograniczenia wolności w postaci wykonywania prac społecznych.

Źródło: KSP

Przeczytajcie również:  Cytadela Warszawska. Podczas prac archeologicznych odkryto groby i szczątki 80 osób

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.