Trwa ładowanie...
d3ky7ch

Grodzisk Mazowiecki. Chciał ukraść samochód, zostawił telefon

Zbrodnia "prawie" doskonała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grodzisk Mazowiecki. Chciał ukraść samochód, zostawił telefon
d3ky7ch

Grodziscy policjanci zatrzymali 28–latka podejrzanego o usiłowanie kradzieży samochodu. Sprawcy nie udało się odjechać autem, a na jego siedzeniu zostawił... swój telefon.

Funkcjonariusze z Grodziska Mazowieckiego otrzymali zgłoszenie próby kradzieży citroena, stojącego w nocy przed jednym z warsztatów samochodowych. Sprawca uruchomił auto, ale nie zdołał odjechać daleko z uwagi na awarię pojazdu. Sprawą natychmiast zajęli się grodziscy kryminalni. Policjanci wiedzieli tylko, że podejrzanym o to przestępstwo może być właściciel telefonu, pozostawionego w samochodzie.

Funkcjonariusze pojechali do miejsca zamieszkania wytypowanej osoby. Podejrzewany mężczyzna przyznał się do próby nocnej kradzieży auta, potwierdził również, że do niego należy znaleziony na miejscu przestępstwa telefon komórkowy. Krzysztof G. został zatrzymany.

d3ky7ch

Mężczyzna był wcześniej karany za podobne przestępstwa i usłyszał zarzut usiłowania kradzieży w warunkach recydywy. 28–latek dobrowolnie poddał się bezwzględnej karze 3 miesięcy pozbawienia wolności oraz 2 lat ograniczenia wolności w postaci wykonywania prac społecznych.

Źródło: KSP

Przeczytajcie również: Cytadela Warszawska. Podczas prac archeologicznych odkryto groby i szczątki 80 osób

d3ky7ch

Podziel się opinią

Share
d3ky7ch
d3ky7ch