Trwa ładowanie...

Groźne potrącenie w Pruszkowie. Nastolatki wpadły wprost pod samochód [WIDEO]

Mamy nagranie wypadku. Uwaga! Wygląda dość drastycznie.

Share
Groźne potrącenie w Pruszkowie. Nastolatki wpadły wprost pod samochód [WIDEO]
d4hfq5r

Do poważnie wyglądającego wypadku doszło w niedzielę wieczorem w Pruszkowie . Na przejściu dla pieszych potrącone zostały dwie młode dziewczyny . Mamy film, na którym widać moment zdarzenia.

Do potrącenia doszło w niedzielny wieczór, ok. godz. 18.30 na ul. Kościuszki w Pruszkowie. Mężczyzna jadący Skodą potrącił nastolatki, które przechodziły przez przejście dla pieszych. Dwie 17-latki wpadły wprost pod samochód.

d4hfq5r

Nagranie z tego zdarzenia pojawiło się w serwisie YouTube. Jak widać na filmie, dziewczyny spokojnie przechodzą przez przejście. Nagle pojawia się samochód, który hamowanie rozpoczyna dopiero w ostatniej chwili i wjeżdża wprost w młode osoby.

- Kierowcą był starszy pan. Na początku twierdził, że dziewczyny wepchnął mu na maskę samochód dostawczy jadący z naprzeciwka. Zmienił zdanie dopiero, gdy pokazałem swoje nagranie policji - tłumaczy w rozmowie z Wawalove.pl, Adam Zaborski, autor nagrania.

Potrącone dziewczyny nie odniosły poważnych obrażeń. - Nastolatki trafiły do szpitala. Były przytomne, miały jedynie ogólne potłuczenia - mówiła w rozmowie z WPR24, Marzena Dąbrowska z komendy policji w Pruszkowie.

d4hfq5r

Jak informuje pruszkowska policja, mężczyzna był trzeźwy. Obecnie dochodzenie w sprawie wypadku prowadzi policja pod nadzorem prokuratora.

Nagranie publikujemy ku przestrodze. Warto pamiętać, że po zmroku widoczność na drodze jest mniejsza. Dodatkowo deszczowa pogoda wydłuża drogę hamowania.

Źródło: WPR24/Wawalove.pl

(Oprac: MO)

d4hfq5r
d4hfq5r

Podziel się opinią

Share
d4hfq5r
d4hfq5r