Groźny wypadek na Targówku. Samochód potrącił dziecko na hulajnodze

Do wypadku doszło w obrębie przejścia dla pieszych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Groźny wypadek na Targówku. Samochód potrącił dziecko na hulajnodze

Do wypadku doszło w piątkowy wieczór na Targówku . Samochód dostawczy potrącił 13-latka na hulajnodze. Chłopiec trafił do szpitala. 

O zdarzeniu poinformował seriws tvnwarszawa.pl. Z ich relacji wynika, że na skrzyżowaniu ulic Potulickiej z Łodygową około 18:00 na pasach zostało potrącone dziecko na hulajnodze. Do wypadku doszło w obrębie przejścia dla pieszych.

Informację potwierdza Tomasz Oleszczuk z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Dostawczy ford potrącił 13-latka. Poturbowany chłopiec trafił do szpitala - mówi w rozmowie z tvnwarszawa.pl. I dodaje, że kierowca był trzeźwy, a w sprawie zostanie wszczęte postępowanie.

Jesień to okres pogarszających się warunków atmosferycznych związanych między innymi z intensywnymi opadami deszczu, porywistym wiatrem, szybko zapadającym zmrokiem. Takie warunki mają duży wpływ na stan bezpieczeństwa na drogach, zwłaszcza na bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów. W celu ograniczenia liczby wypadków policjanci warszawskiej "drogówki" zaczynają działania pod nazwą "Bezpieczna Jesień". Więcej informacji na temat tej akcji znajdziecie tutaj.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Przeczytajcie również: Śmierć Joli Brzeskiej. Jest śledztwo ws. niedopełnienia obowiązków

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.