Trwa ładowanie...

Grupa Ukraińców pobiła Polaków na Krakowskim Przedmieściu. Byli pijani i agresywni

Zatrzymani przez policjantów obywatele Ukrainy usłyszeli już zarzuty za pobicie dwóch Polaków. 5-osobowa grupa pijanych i agresywnie zachowujących się mężczyzn idąca Krakowskim Przedmieściem bez powodu zaatakowała idących naprzeciwko mieszkańców Warszawy. Teraz grozi im nawet 3 lata więzienia.

Grupa Ukraińców pobiła Polaków na Krakowskim Przedmieściu. Byli pijani i agresywniŹródło: Policja
d18i600
d18i600

To była mocno zakrapiana impreza. Grupa Ukraińców w nocy wybrała się na Krakowskie Przedmieście. Byli głośni i agresywni. W pewnym momencie przechodzili obok dwójki Polaków. Kiedy zrównali się z nimi na chodniku, ze strony napastników padły obelżywe słowa.

Polacy nie reagowali, ale Ukraińcy nie chcieli odpuścić. Gdy nie odpowiedzieli na zaczepki, w ich kierunku posypały się ciosy zadawane pięściami. Po tym napastnicy rozbiegli się.

Policja
Źródło: Policja

Na miejsce wezwano policję oraz ratowników medycznych. Po ustaleniu rysopisów rozpoczęły się poszukiwania. Szybko złapano napastników. Podawali oni różne wersje zdarzenia i zaprzeczali, jakoby mieli kogoś pobić. Jeden z legitymowanych próbował uciec, ale został zatrzymany.

d18i600

Napastnicy byli pijani. Grozi im do 3 lat więzienia

Banda Ukraińców już siedzi w areszcie. To 24-letni Stanisław K., 23- letni Władysław Ch., Bogdan B., 21- letni Andrii O. oraz 19-letni Anton M. Wszyscy mieli około promila alkoholu w organizmach.

Policja
Źródło: Policja

Mężczyźni przyznali się do przestępstwa. Grozi mi kara nawet do 3 lat więzienia.

d18i600
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18i600