Trwa ładowanie...

Guział: "Jesteś idiotą, więc milcz, bo zarazisz zdrowych psychicznie"

Gwałtowna reakcja burmistrza Ursynowa na Twitterze

Guział: "Jesteś idiotą, więc milcz, bo zarazisz zdrowych psychicznie"
d1r4xtb
d1r4xtb

Jesteś idiotą, więc milcz, bo zarazisz zdrowych psychicznie -tak zareagował Piotr Guział na zaczepkę na Twitterze. Poszło o... gwałt w Lesie Kabackim . Jan Marcin Górski, młody działacz SLD, napisał na do Piotra Guziała: Zajmujemy się referendum, nie pilnujemy dzielnicy i takie kwiatki wychodzą. Po czym wkleił link do artykułu o śledztwie w sprawie piątkowego gwałtu. Piotr Guział dał się sprowokować i zaczął obrażać Górskiego.

Z mojej strony to był żart/uwaga - skomentował potem sprawę Górski - Najgorsze jest, że Pan Piotr Guział aspiruje do urzędów, a nie potrafi trzymać nerwów na wodzy. Kto je traci - przegrywa!

To zresztą nie pierwszy przypadek obrażania ludzie przez Piotra Guziała na Twitterze.Nie tak dawno napisał:* Strzel se w łeb świrze, będzie ci lepiej. *

Wymiana zdań miała miejsce wczoraj wieczorem. Dziś zaś Piotr Guział rozesłał do warszawskich mediów informację o planowanych przez Urząd Dzielnicy bezpłatnych szkoleniach z samoobrony dla kobiet. Organizuje również spotkanie przedstawicieli urzędu, policji, straży miejskiej oraz „Lasów Miejskich – Warszawa” poświęcone problemowi bezpieczeństwa w Lesie Kabackim.

d1r4xtb

Tragiczne zdarzenie burmistrz Ursynowa też skomentował w bardzo dziwny sposób. Zobaczcie

Jak myślicie: Czy człowiek, który jest burmistrzem Ursynowa i być może będzie prezydentem Warszawy może używać takiego języka?

d1r4xtb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1r4xtb