Trwa ładowanie...
d1hqq9b

Gwiazdy Warsaw Shore dostaną własny program w telewizji

Już wkrótce na antenie MTV pojawi się inauguracyjny odcinek "Warsaw Shore - Oglądaj z Trybsonami"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gwiazdy Warsaw Shore dostaną własny program w telewizji
d1hqq9b

Prowadzącymi będą doskonale znani miłośnikom tego reality show, Eliza i Trybson. Para, która poznała się w pierwszym sezonie serii, na jej zakończenie ogłosiła, że spodziewa się dziecka . Od tego czasu tylko gościnnie pojawiali się w kolejnych odsłonach "Ekipy z Warszawy." Trybson zaczął aktywnie uczestniczyć w galach MMA, natomiast Elizka postanowiła poświęcić się karierze muzycznej.

Teraz przed nimi nowy etap w telewizyjnej przygodzie. "Warsaw Shore - Oglądaj z Trybsonami" będzie stanowił uzupełnienie aktualnie nadawanego w MTV "Warsaw Shore 3". Pierwszy odcinek zaplanowano na 21 czerwca br. tradycyjnie o godz. 23.00. Łącznie na ekranach TV pojawi się ich dwanaście. Czego można się spodziewać po nowym programie ?__

Producenci zdradzają jedynie, że Eliza i Trybson będą m.in. oglądać odcinki starych serii i komentować wszystkie zdarzenia, również z ich udziałem. Pierwsza część aktualnego sezonu "Ekipy z Warszawy" wkrótce dobiegnie końca. Jej kontynuacja nastąpi tuż po wakacjach. Na widzów czekać będzie jeszcze sześć odcinków.

d1hqq9b

Przeczytajcie też: Zabrał sześć dziecięcych rowerków potrzebującej rodzinie

d1hqq9b

Podziel się opinią

Share
d1hqq9b
d1hqq9b