Trwa ładowanie...

Hauasujemy - gramy dla Karmimy Psiaki

Impreza charytatywna, z której cały dochód przeznaczony zostanie na pomoc głodnym i bezdomnych psom.

Hauasujemy - gramy dla Karmimy Psiaki
d35umlj
d35umlj

W sobotę 15 marca w warszawskim klubie Hybrydyodbędzie się akcja charytatywna na rzecz głodnych i bezdomnych psów. Pod hasłem „hauasujemy” spotkają się fani zwierząt i dobrej muzyki, aby wesprzeć zbiórkę karmy dla schronisk w całej Polsce oraz posłuchać koncertu polskich artystów.* Dla wszystkich zagra zespół Mikromusic oraz supportujący Michał Wendeker, a cały dochód z biletów przekazany zostanie na rzecz akcji.*Organizatorem imprezy jest karmimypsiaki.pl.

Karmimypsiaki.pl to ogólnopolska akcja, która ma na celu zbieranie posiłków dla bezdomnych zwierząt oraz pomoc w znalezieniu dla nich nowych domów. Dotychczasowe działania pozwoliły już zebrać ponad 130 000 posiłków, które zostały przekazane schroniskom w całej Polsce. Stale prowadzone są akcje wspierające adopcje bezdomnych psiaków. Do tej pory udało się znaleźć nowe domy dla niemal 300 zwierząt.

Cykl „hauasujemy” to nowy pomysł, którego celem jest połączenie wschodzących gwiazd i fanów dobrej muzyki w akcji dla dobra zwierząt. Tegoroczna charytatywna impreza rozpocznie się 15 marca 2014 r. o godzinie 19:00 w Klubie Hybrydy przy ul. Złotej 7/9 w Warszawie.

Podczas wydarzenia odbędzie się również zbiórka karmy i innych przedmiotów, które mogą przydać się schroniskach dla zwierząt jak koce, dywany, smycze, obroże. Ponadto partner wydarzenia, portal Greengo.pl umożliwia zbiórkę używanych telefonów komórkowych (mogą być też nowe, stłuczone czy nie działające), z których cały dochód ze sprzedaży przeznaczy będzie w formie darowizny na rzecz akcji karmimypsiaki.pl.

d35umlj

Kiedy: 15 marca (sobota), godz. 19:00

Gdzie: klub Hybrydy, ul. Złota 7/9, Śródmieście

Bilety w cenie 30/35 zł - do kupienia TUTAJ lub w Empiku

Mikromusic to jedna z ciekawszych formacji młodego pokolenia na polskiej scenie muzycznej. Wyróżnia się stylistyką nu-jazzową, sięgają do takich stylów jak jazz, trip hop, pop. Formacja została doceniona przez kapitułę Nagrody Kulturalnej „Gazety Wyborczej”. Zespół otrzymał nagrodę „WARTO” za swoją najnowszą płytę – SOVA. Album uznawany jest za stylistyczną rewolucję zespołu.

d35umlj

Przed Mikromusic wystąpi utalentowany Michał Wendeker, znany jako „WNDKR”. To połączenie akustycznych klimatów singer/songwriter i energetycznego rocka. Solowy projekt Michała Wendekera zachwyca rozpiętością emocjonalną utworów, a oryginalne piosenki od subtelnych ballad po mocne, brudne riffy zdobywają coraz więcej uznania wśród miłośników gitarowych brzmień i intrygującego wokalu.

Akcja Karmimy Psiaki to ogólnopolska inicjatywa, która ma na celu zebranie posiłków dla bezdomnych zwierząt oraz pomoc w znalezieniu dla nich nowych domów. Głównym Partnerem akcji Karmimy Psiaki oraz organizowanych wydarzeń jest ArcelorMittal Poland – największy producent stali w Polsce.


d35umlj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35umlj