Heroina wszyta w perskie dywany z Iranu!

Niespotykana do tej pory próba przemytu środków odurzających do naszego kraju. Narkotyki mogły być warte na czarnym rynku ponad 15 milionów złotych!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Heroina wszyta w perskie dywany z Iranu!

Zatrzymano 3 perskie dywany nadane do Polski z terytorium Iranu, w których - jak się okazało -  znajdowało się coś „ekstra”. Każdy z nich zawierał około 5 kilogramów czystej heroiny, która w specjalny sposób została umieszczona w materiale. Jak podkreślają policjanci CBŚ i celnicy,** była to niespotykana do tej pory próba przemytu środków odurzających do naszego kraju**.

Zobacz także: Pobił metalowym prętem, bo... miał za mało mięsa w kebabie

Heroina była umieszczona w plastikowych rurkach, a te z kolei maszynowo wszyte w strukturę dywanu. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli 15 kilogramów czystej heroiny, której czarnorynkowa wartość może sięgać nawet 15 milionów złotych.

W ramach policyjnej akcji funkcjonariusze zatrzymali 44-letniego Andrzeja P., który był odbiorcą przesyłki z Iranu. Mężczyzna usłyszał w Prokuraturze Okręgowej Warszawa Praga w Warszawie zarzut przemytu znacznych ilości narkotyków, za co grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Północ zastosował wobec Andrzeja P. tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

 
Zobacz także: To oni okradli kościół. Rozpoznajesz ich?

Podziel się
Podziel się
Podziel się
Podziel się
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.