Trwa ładowanie...

Heroina wszyta w perskie dywany z Iranu!

Niespotykana do tej pory próba przemytu środków odurzających do naszego kraju. Narkotyki mogły być warte na czarnym rynku ponad 15 milionów złotych!

Heroina wszyta w perskie dywany z Iranu!
d7y0339
d7y0339

Zatrzymano 3 perskie dywany nadane do Polski z terytorium Iranu, w których - jak się okazało - znajdowało się coś „ekstra”. Każdy z nich zawierał około 5 kilogramów czystej heroiny, która w specjalny sposób została umieszczona w materiale. Jak podkreślają policjanci CBŚ i celnicy,* była to niespotykana do tej pory próba przemytu środków odurzających do naszego kraju*.

Heroina była umieszczona w plastikowych rurkach, a te z kolei maszynowo wszyte w strukturę dywanu. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli 15 kilogramów czystej heroiny, której czarnorynkowa wartość może sięgać nawet 15 milionów złotych.

W ramach policyjnej akcji funkcjonariusze zatrzymali 44-letniego Andrzeja P., który był odbiorcą przesyłki z Iranu. Mężczyzna usłyszał w Prokuraturze Okręgowej Warszawa Praga w Warszawie zarzut przemytu znacznych ilości narkotyków, za co* grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.* Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Północ zastosował wobec Andrzeja P. tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

d7y0339
d7y0339
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7y0339