Trwa ładowanie...
dort66s

Honoru Polski musieli bronić "kibole"

Wersja wydarzeń według polityka PiS.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Honoru Polski musieli bronić "kibole"
dort66s

"Żałuję że Policja nie zabroniła marszu Rosjan i honoru Polski musieli bronić "kibole". Brawo dla nich! Nie dajmy sobie pluć w twarz" - tak radny Warszawy Maciej Maciejowski z Prawa i Sprawiedliwości ocenił wczorajsze incydenty podczas przemarszu Rosjan na Stadion Narodowy. Takie słowa napisał on na Twitterze.

Już wcześniej, tym razem na Facebooku pisał: "Pani Prezydent - ryzykuje Pani zdrowiem i życiem obywateli. Proszę odwołać zgodę na marsz Rosjan i ściągnąć do Warszawy jednostki specjalne."

Co ciekawe, Maciejowski jest liderem 9-osobowej grupy wolontariuszy na czas Euro, którzy zostali skierowani do rozładowywania kryzysowych sytuacji pod stadionem. Stacjonuje w komisariacie na Pradze-Południe i jest jedynym radnym Warszawy, który zgłosił się do roli wolontariusza.

Maciej Maciejowski to poseł znany z niewyparzonego języka. Raz już stanął przed radą etyki w radzie miasta, gdy do prokuratury trafiła sprawa o znieważenie głowy państwa.

Co o tym myślicie? Czy radny miasta może sobie pozwolić na takie wybiegi słowne?

Żałuję że Policja nie zabroniła marszu Rosjan i honoru Polski musieli bronić "kibole". Brawo dla nich! Nie dajmy sobie pluć w twarz

dort66s

Podziel się opinią

Share
dort66s
dort66s