Trwa ładowanie...

Ice Bounce na Zimowym Narodowym!

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany
Ice Bounce na Zimowym Narodowym!
d2pb3hf
d2pb3hf

Tego jeszcze nie było! Już w najbliższą środę, 1 lutego o godzinie 19:30 odbędzie się klubowa impreza na łyżwach w rytmach house na Zimowym Narodowym. Imprezę poprowadzą doskonale znani warszawskim klubowiczom dje - Monky&Saineer!

Organizatorzy Zimowego Narodowego przygotowali nietypową imprezę na łyżwach wprost z warszawskiego zagłębia klubowego! Już 1 lutego na Zimowym Narodowym, na lodowisku A, o godzinie 19:30 na żywo zagrają Monky&Saineer!

Monky&Saineer pochodzą z Warszawy, grają razem od 2013 roku. Ich styl muzyczny to house, poczynając od starych hitów po nowe deep'owe brzmienia. Grali już w wielu miejscach na mapie Polski. Rezydenci warszawskich klubów Bank Club oraz Room 13 Club, a już niedługo usłyszy ich cały Zimowy Narodowy!

Warto oderwać się od wkuwania do sesji i przyjść zrelaksować się przy klubowych beat’ach jeżdżąc na łyżwach. Środa to mały piątunio, dlatego warto zacząć weekend razem z Zimowym Narodowym na Ice Bounce!

d2pb3hf

Więcej informacji na temat imprezy można znaleźć na Facebooku , tam też będą prowadzone konkursy, w których do wygrania są bilety na Zimowy Narodowy

Zimowy Narodowy to największa zimowa atrakcja stolicy. Ponad 5000 metrów kwadratowych lodu, 3 lodowiska, w tym jedno połączone ścieżką lodową, 11-metrowa górka lodowa do zjeżdżania na pontonach, curling, ice bar „Strefa Polarna”, strefa chillout Factory Annopol, skatepark, „Poranki dla dzieci z Kinder Pingui”, „Disco Lodowisko z 4FUN.TV” i tegoroczna nowość – bumper cars.

Artykuł sponsorowany
d2pb3hf

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pb3hf