Trwa ładowanie...
dh20ngb

II Konkurs Reportażu Amatorskiego

Konkurs organizuje Staromiejski Dom Kultury i warszawski Instytut Reportażu!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
II Konkurs Reportażu Amatorskiego
dh20ngb

Zachecamy do udziału w II edycji Konkursu Reportażu Amatorskiego organizowanego przez Staromiejski Dom Kultury we współpracy z Instytutem Reportażu.

Głównym celem konkursu jest umożliwienie twórcom amatorskim zaistnienia na polu filmowego reportażu społecznego. Inicjatywa ta jest odpowiedzią na intensywny rozwój oraz wzrost znaczenia mediów obywatelskich oraz serwisów społecznościowych, które umożliwiając komentowanie i kreowanie rzeczywistości ukazują dużą potrzebę ekspresji oraz potencjał twórczy amatorów.

Na zgłoszenia - filmowe reportaże społeczne o tematyce społeczno-kulturalnej, w dwóch kategoriach wiekowych: "młodzież" oraz "dorośli" organizatorzy czekają do 18 listopada 2012 r.

dh20ngb

Podczas finału, 1 grudnia 2012 r., odbędzie się pokaz nagrodzonych reportaży, oficjalna ceremonia wręczenia nagród i warsztat dla twórców zakwalifikowanych do ścisłego finału.. Główna nagroda w każdej kategorii wiekowej wynosi 1000 zł. Reportaże laureatów zostaną też pokazane podczas "Wieczoru z nagrodzonymi" w Księgarni Instytutu Reportażu "Wrzenie Świata" oraz podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Filmów Nieobecnych, Staromiejskiego Domu Kultury.

Szczegóły konkursu

dh20ngb

Podziel się opinią

Share
dh20ngb
dh20ngb