Trwa ładowanie...

II Konkurs Reportażu Amatorskiego

Konkurs organizuje Staromiejski Dom Kultury i warszawski Instytut Reportażu!

II Konkurs Reportażu Amatorskiego
d2rpg4y
d2rpg4y

Zachecamy do udziału w II edycji Konkursu Reportażu Amatorskiego organizowanego przez Staromiejski Dom Kultury we współpracy z Instytutem Reportażu.

Głównym celem konkursu jest umożliwienie twórcom amatorskim zaistnienia na polu filmowego reportażu społecznego. Inicjatywa ta jest odpowiedzią na intensywny rozwój oraz wzrost znaczenia mediów obywatelskich oraz serwisów społecznościowych, które umożliwiając komentowanie i kreowanie rzeczywistości ukazują dużą potrzebę ekspresji oraz potencjał twórczy amatorów.

Na zgłoszenia - filmowe reportaże społeczne o tematyce społeczno-kulturalnej, w dwóch kategoriach wiekowych: "młodzież" oraz "dorośli" organizatorzy czekają do 18 listopada 2012 r.

Podczas finału, 1 grudnia 2012 r., odbędzie się pokaz nagrodzonych reportaży, oficjalna ceremonia wręczenia nagród i warsztat dla twórców zakwalifikowanych do ścisłego finału.. Główna nagroda w każdej kategorii wiekowej wynosi 1000 zł. Reportaże laureatów zostaną też pokazane podczas "Wieczoru z nagrodzonymi" w Księgarni Instytutu Reportażu "Wrzenie Świata" oraz podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Filmów Nieobecnych, Staromiejskiego Domu Kultury.

d2rpg4y
d2rpg4y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rpg4y