Trwa ładowanie...

III Maraton Kampinoski – bieg w sercu puszczy

Zawodnicy wystartują na dwóch dystansach: 21km i 42km. Zapisy trwają do 20 września!

III Maraton Kampinoski – bieg w sercu puszczy
d1gam2c
d1gam2c

Jest taka puszcza na skraju dżungli…, która znajduje się zaledwie pół godziny od centrum Warszawy - Puszcza Kampinoska . 18 października w jej sercu odbędzie się maraton. W III edycji biegu zawodnicy wystartują na dwóch dystansach: 21km i 42km. Organizatorem zawodów jest Klub Sportowy Ekobiegi.

Podczas Maratonu Kampinoskiego zawodnicy będą mieli okazję wyrwać się z miejskiej dżungli i pobiec środkiem puszczy. Trasa poprowadzi biegaczy po leśnych ścieżkach, piachach i szutrach. Biegacze będą mogli nie tylko cieszyć się jesienną aurą, ale także przy odrobinie szczęścia spotkać łosia . Celem imprezy jest propagowanie biegania jako najprostszej formy ruchu oraz promocja Kampinoskiego Parku Narodowego, jego walorów turystycznych i sportowych. Maraton wystartuje o godz. 9, półmaraton o 11. Start i meta są umiejscowione w Dziekanowie Leśnym. Na zwycięzców będą czekać nagrody. Zakończenie zawodów przewidziane jest na godzinę 15.30.

Zapisy na Maraton Kampinoski trwają do 20 września. Limit miejsc wynosi 500 osób. Chcąc wystartować należy zapoznać się z regulaminem biegu jak i Kampinoskiego Parku Narodowego oraz zarejestrować na stronie: www.maratonkampinoski.pl/images/Regulamin_biegu_MK2014.pdf . Każdy zapisany uczestnik otrzyma pakiet, w którego skład wchodzi m.in.: numer startowy, 4 agrafki, kupon żywieniowy (do wykorzystania po biegu), schemat trasy.

d1gam2c

Więcej informacji o biegu można znaleźć na stronie: www.maratonkampinoski.pl.

d1gam2c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gam2c