Trwa ładowanie...
wośp

Impreza w Ikarusie na ulicach Warszawy

Podczas finału WOŚP stary Ikarus zamieni się w mobilną salę koncertową kursującą po stolicy

Share
Impreza w Ikarusie na ulicach Warszawy
d2lcp0m

*"Ikarusy - kto z nas ich nie uwielbia? *Czy zima, czy lato, są czynnikiem najbardziej zbliżającym obywateli miasta stołecznego w godzinach szczytu. *Udowodniono również w instytucie upychania ludzi na Targówku, że mieści się w nich 350 przeciętnych obywateli, ustanawiając tym rekord Polski. *Jednak wraz z ostatnimi dniami stycznia 2013 roku znikną one z naszych ulic, przechodząc podobno do rezerwy." - czytamy na stronie internetowej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dzięki współpracy z MZA Warszawa, podczas nadchodzącego 21. Finału, który odbędzie się 12 stycznia 2013 roku, pod banderą Sztabu WOŚP Warszawa-Targówek na ulice Warszawy wyjedzie jeden z legendarnych Ikarusów. I nie będzie to zwyczajny autobus, Podczas jazdy przez miasto, przewidziane są przystanki, podczas których warszawiacy zostaną profesjonalnie rozgrzani nie tylko przez ogrzewanie Ikarusa, ale przede wszystkim przez zespół PROPABANDA.

*Członkowie PROPABANDY zainspirowani kulturą Prawego Płuca Europy *(Mołdawia, Słowacja, Ukraina, Serbia) stworzyli zupełnie nowa odsłonę muzyki słowiańskiej dodając do niej wyraźne partie perkusji i gitar. Gdy dodać do tego subtelne akcenty elektroniczne, serwują nietypową, ale niewątpliwie wpadającą w ucho mieszankę, której nie da się nazwać inaczej, niż tylko nowoczesną muzyką ludową.

d2lcp0m

Więcej informacji znajdziecie tutaj

d2lcp0m

Podziel się opinią

Share
d2lcp0m
d2lcp0m