Trwa ładowanie...

Imprezy na ulicach Warszawy w ten weekend (UTRUDNIENIA)

Monster Jam na Stadionie Narodowym, marsz Różowej Wstążki i bieg w Rembertowie to zaplanowane na sobotę i niedzielę imprezy, które spowodują zmiany w ruchu drogowym

Imprezy na ulicach Warszawy w ten weekend (UTRUDNIENIA)
d1smx2e
d1smx2e

Monster Jam na Stadionie Narodowym, marsz Różowej Wstążki i bieg w Rembertowie to zaplanowane na sobotę i niedzielę imprezy, które spowodują zmiany w ruchu drogowym.

W sobotę 7 czerwca na Stadionie Narodowym rozgoszczą się monster trucki na pokazie Monster Jam.* Z tego powodu od godz. 14.00 obszar Saskiej Kępy ograniczony ulicami: Al. Waszyngtona, Wał Miedzeszyński, Zwycięzców, Saska będzie wyłączony z ruchu indywidualnego* za wyjątkiem pojazdów osób posiadających identyfikatory SK (wydawane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe), pojazdów ZTM, taksówek oraz pojazdów jednośladowych. Otwarcie zamkniętego obszaru nastąpi około godz. 18.30.

Zostaną wprowadzone zmiany w komunikacji. W godzinach 14.00 -18.30, po zamknięciu dla ruchu ul. Francuskiej (na odcinku od ronda Waszyngtona do ul. Zwycięzców) na trasy objazdowe zostaną skierowane autobusy linii 117, 138 i 146. Natomiast od godz. 21.00, w przypadku wyłączenia ruchu na Moście Józefa Poniatowskiego, na trasy objazdowe zostaną skierowane linie tramwajowe: 7, 8, 9, 22, 24 i 25 oraz linie autobusowe: 102, 111, 117, 141, 158, 166, 507, 517 i 521.

Także w sobotę odbędzie się Avon Walk Marsz Różowej Wstążki. Przemarsz rozpocznie się o godz. 12 na Placu Zamkowym, a trasa prowadzi ulicami: – Plac Zamkowy – Krakowskie Przedmieście – Królewska – pl. marsz. J. Piłsudskiego – marsz. F. Focha – J. Moliera – Senatorska – Podwale – Nowomiejska – Mostowa – Rybaki – Skwer 1 Dywizji Pancernej. Na trasie przemarszu można spodziewać się ograniczeń w ruchu drogowym.

d1smx2e

Natomiast dzielnica Rembertów w niedzielę 8 czerwca zaprasza na II Bieg RUNBERTÓW na trasie: al. gen. Antoniego Chruściela „Montera”, skręt w prawo w ul. Bombardierów i następnie w prawo w ul. Zawodową, skręt w lewo w ul. Kadrową i w prawo w ul. Magenta a następnie w ul. Listonoszy i ul. Kamaszniczą. Po skręcie w lewo ul. Jerzego skręt w ul. Pacholęcą do ul. Kadrowej i dalej w kierunku Akademii Obrony Narodowej do al. gen. A. Chruściela i mety. Start o godz. 11.00 będzie miał miejsce na placu apelowym Akademii Obrony Narodowej, al. gen. Antoniego Chruściela „Montera” 103. Podczas biegu można spodziewać się ograniczeń w ruchu drogowym.

d1smx2e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1smx2e