ycipk-3z3vo6

Incydent na moście Poniatowskiego. Pijany mężczyzna uderzył obcokrajowca

Jak wynika z relacji świadków, napastnik później uciekł w nieznanym kierunku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Incydent na moście Poniatowskiego. Pijany mężczyzna uderzył obcokrajowca
ycipk-3z3vo6

*Stołeczna policja bada sprawę ataku na moście Poniatowskiego. Obcokrajowiec został uderzony przez mężcyznę, który czekał na przystanku tramwajowym. *

Jak informuje WawaLove.pl stołeczna policja, do zdarzenia doszło o godzinie 20:50 w sobotę. - Dwóch obcokrajowców wysiadało z tramwaju na moście Poniatowskiego. Mężczyzna, który czekał na przystanku, uderzył jednego z nich dwa razy w twarz. Następnie oddalił się w nieznanym kierunku - mówi Jarosław Florczak z sekcji prasowej KSP.

- Informację o ataku na pasażera tramwaju linii 9 jadącego w kierunku ronda Waszyngtona zgłosiliśmy pogotowiu i policji u2013 mówi z kolei Michał Powałka, rzecznik Tramwajów Warszawskich.

ycipk-3z3vo6

Na miejsce przyjechał patrol policji, który ustalili świadków zdarzenia. Według nich, napastnik zaatakował bez słowa. - Świadkowie zwracali uwagę na jego zachowanie. Wszystko wskazuje na to, że mógł być nietrzeźwy - dodaje Florczak. Na razie nie wiadomo, czy doszło do ataku na tle rasowym. Policja również nie zdradza, jakiej narodowości był obcokrajowiec.

- Uderzony człowiek nie złożył zawiadomienia. Na miejsce przyjechało pogotowie, ale mężczyzna odmówił pomocy przedmedycznej - tłumaczy policjant w rozmowie z WawaLove.pl.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytajcie również: Dreamliner awaryjnie lądował w Islandii. Leciał z Warszawy do Nowego Jorku

ycipk-3z3vo6
Podziel się
ycipk-3z3vo6
ycipk-3z3vo6
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3z3vo6