Trwa ładowanie...

Incydent na moście Poniatowskiego. Pijany mężczyzna uderzył obcokrajowca

Jak wynika z relacji świadków, napastnik później uciekł w nieznanym kierunku.

Share
Incydent na moście Poniatowskiego. Pijany mężczyzna uderzył obcokrajowca
d4jkj0a

Stołeczna policja bada sprawę ataku na moście Poniatowskiego. Obcokrajowiec został uderzony przez mężcyznę, który czekał na przystanku tramwajowym.

Jak informuje WawaLove.pl stołeczna policja, do zdarzenia doszło o godzinie 20:50 w sobotę. - Dwóch obcokrajowców wysiadało z tramwaju na moście Poniatowskiego. Mężczyzna, który czekał na przystanku, uderzył jednego z nich dwa razy w twarz. Następnie oddalił się w nieznanym kierunku - mówi Jarosław Florczak z sekcji prasowej KSP.

- Informację o ataku na pasażera tramwaju linii 9 jadącego w kierunku ronda Waszyngtona zgłosiliśmy pogotowiu i policji u2013 mówi z kolei Michał Powałka, rzecznik Tramwajów Warszawskich.

Na miejsce przyjechał patrol policji, który ustalili świadków zdarzenia. Według nich, napastnik zaatakował bez słowa. - Świadkowie zwracali uwagę na jego zachowanie. Wszystko wskazuje na to, że mógł być nietrzeźwy - dodaje Florczak. Na razie nie wiadomo, czy doszło do ataku na tle rasowym. Policja również nie zdradza, jakiej narodowości był obcokrajowiec.

d4jkj0a

- Uderzony człowiek nie złożył zawiadomienia. Na miejsce przyjechało pogotowie, ale mężczyzna odmówił pomocy przedmedycznej - tłumaczy policjant w rozmowie z WawaLove.pl.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytajcie również: Dreamliner awaryjnie lądował w Islandii. Leciał z Warszawy do Nowego Jorku

d4jkj0a

Podziel się opinią

Share
d4jkj0a
d4jkj0a