Trwa ładowanie...

Incydent przed ministerstwem. Mężczyźnie zapalił się rękaw, pomogli mu funkcjonariusze BOR

Wezwano pogotowie ratunkowe.

Incydent przed ministerstwem. Mężczyźnie zapalił się rękaw, pomogli mu funkcjonariusze BOR
d4bd7oh
d4bd7oh

Incydent przed Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji. Funkcjonariusze BOR pomogli mężczyźnie, któremu zapaliła się kurtka. Ustalane są okoliczności zdarzenia.

Do niebezpiecznego incydentu doszło 15:30 przed Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji przy ulicy Rakowieckiej. - Funkcjonariusze BOR zauważyli mężczyznę, któremu zaczął się palić rękaw kurtki. To oni wezwali pogotowie ratunkowe i pomogli mu zrzucić okrycie - mówi oficer prasowy nadkom. Robert Szumiata w rozmowie z WawaLove.pl.

Dlaczego kurtka się zapaliła? - Tego na razie nie wiemy, dlatego, że nie ma bezpośrednich świadków, a kontakt z mężczyzną był utrudniony - dodaje Szumiata.

W zdarzeniu na ul. Rakowieckiej udzielono pomocy mężczyźnie, który zrzucił z siebie kurtkę ponieważ palił się jej rękaw. W gaszeniu pomogli funk. BOR-u. Ustalane są okoliczności zdarzenia. Mężczyzna trafił do szpitala na obserwację. Brak obrażeń zagrażających życiu.

d4bd7oh

u2014 Policja Warszawa (@Policja_KSP)

Ustalane są okoliczności zdarzenia. Mężczyzna trafił do szpitala na obserwację. Stwierdzono brak obrażeń zagrażających jego życiu. Nieoficjalnie wiadomo, że mężczyzna leczy się psychiatrycznie.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytajcie również: Rekrutacja "na Kulsona". Tak policja szuka kandydatów do pracy w mundurze

d4bd7oh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bd7oh