Trwa ładowanie...
d2jzqaa

Instruktor postrzelił kursanta!

Na zakończenie zajęć instruktor chciał pokazać, jak bronić się przed osobą uzbrojoną w nóż. Wyjął broń i oddał strzał w kierunku osoby pozorującej atak, i postrzelił ją
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Instruktor postrzelił kursanta!
d2jzqaa

Wczoraj wieczorem w hali przy ulicy Redutowej odbywały się zajęcia z samoobrony. Uczestnicy ćwiczeń używali atrap różnego rodzaju broni , tylko instruktor miał przy sobie pistolet z ostrą amunicją - poinformował rzecznik Komendy Stołecznej Policji st. asp. Mariusz Mrozek.

Na zakończenie zajęć instruktor chciał pokazać, jak bronić się przed osobą uzbrojoną w nóż. Wyjął broń i oddał strzał w kierunku osoby pozorującej atak, i postrzelił ją- powiedział rzecznik KSP. Ranny kursant, 36-letni meżczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

W środę w godzinach wieczornych w hali OSiR przy ul. Redutowej organizowane były zajęcia przeprowadzane niezgodne z regulaminem. Organizowała je osoba prywatna, która wynajęła jedną z salek na zajęcia krav magi. Nie były to zajęcia organizowane przez OSiR czy Urząd Dzielnicy Wola - powiedziała w rozmowie z TVN Warszawa rzeczniczka dzielnicy Wola.

d2jzqaa

Z ustaleń policji wynika, że instruktor posiadał broń legalnie. W chwili zdarzenia był trzeźwy.

Zobacz także: Nieletni brutalnie pobili parę wracającą z urodzin

d2jzqaa

Podziel się opinią

Share
d2jzqaa
d2jzqaa