Trwa ładowanie...
d43i8j0

Interaktywna gra miejska śladami Szarych Szeregów

Wydarzenie z okazji 72. rocznicy Akcji pod Arsenałem. Udział jest bezpłatny
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Interaktywna gra miejska śladami Szarych Szeregów
d43i8j0

Alek, Rudy i Zośka to najpopularniejsze postacie z Szarych Szeregów. Wiemy, że byli Polakami, wiemy w jakich akcjach brali udział, znamy ich całkiem dobrze z książek, opowiadań czy filmów. Ale co konkretnie robili w Warszawie, gdzie zostawili po sobie ślady?

Przeczytajcie też: Jan Paweł II na stołecznych bilbordach wyborczych

Tego będzie można dowiedzieć się już 21 marca podczas gry miejskiej organizowanej przez hufiec ZHP Warszawa Mokotów w ramach 45. Rajdu Arsenał. Każdy, nie ważne ile ma lat, czy jaką wiedzę posiada na temat Szarych Szeregów, będzie mógł przejść śladami pozostawionymi w Warszawie przez tych trzech bohaterów. Na najlepszych graczy czekają nagrody, w tym tablet multimedialny.

d43i8j0

Gra jest otwarta, każdy może w niej wziąć udział. Gra będzie łączyła historię z nowoczesnością, gdyż do jej obsługi stworzona została specjalna aplikacja online.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w grze?

Gra będzie trwała 21 marca 2015 w godzinach od 10:00 do 16:00. Nie będzie wymagana wcześniejsza rejestracja. Nie trzeba też startować o wyznaczonej godzinie, można dołączyć się w każdym momencie.
Do gry niezbędne będzie urządzenie mobilne (smartfon, tablet) z dostępem do internetu.

21 marca należy wejść na stronę http://arsenal.gramiejska.mobi/ . Następnie należy wybrać jedną z trzech dostępnych tras. Twórcy gry stworzyli trzy trasy o różnych długościach: 3km, 5km i 8km poświęcone trzem bohaterom Szarych Szeregów.

d43i8j0

Aplikacja pokieruje gracza dalej, wskazując w jakie miejsca Warszawy musi się udać. Wszystkie trasy skończą się w jednym miejscu, gdzie każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy upominek.

Podczas gry uczestnicy będą zdobywać punkty, a ich wynik będzie zapisywany na serwerze.

21 marca po godz. 16:00 zostaną ogłoszone wyniki, a najlepsi otrzymają nagrody. Ze zwycięzcą skontaktujemy się na maila podanego w aplikacji.

Udział w grze jest bezpłatny. Nie ma też wcześniejszej rejestracji.

d43i8j0

Sprawdźcie inne darmowe wydarzenia w Warszawie!

d43i8j0

Podziel się opinią

Share
d43i8j0
d43i8j0