Trwa ładowanie...

International Fireworks na Narodowym. Zmiany w ruchu

Impreza potrwa od godz. 17.00 do północy.

International Fireworks na Narodowym. Zmiany w ruchu
djbekd4
djbekd4

Dziś na Stadionie Narodowym odbędzie się impreza International Fireworks - II Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne. Z tego powodu warszawiacy muszą przygotować się na zmiany w ruchu drogowym.

Od godziny 17.00 obszar Saskiej Kępy zostanie ograniczony ulicami: al. Księcia Józefa Poniatowskiego, al. J. Waszyngtona, ul. Międzynarodowej, al. Stanów Zjednoczonych. Wał Miedzeszyński będzie wyłączony z ruchu indywidualnego z wyjątkiem pojazdów osób posiadających identyfikatory SK (wydawane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe), pojazdów ZTM, taksówek oraz pojazdów jednośladowych. Z powodu zamkniętej ul. Sokolej, na zmienioną trasę zostanie skierowana linia 202. W godz. od 17.00 do godz. ok. 24.00 na ul. Francuskiej planowane jest wyłączenie z ruchu autobusów w obu kierunkach na odcinku od Ronda J. Waszyngtona do ul. Zwycięzców. Autobusy linii 117 i 146 zostają skierowane na trasy objazdowe ul. Saską.

W celu ułatwienia powrotu ze Stadionu Narodowego po zakończeniu imprezy uruchomione zostaną dodatkowe kursy linii tramwajowych: 26 (AL. ZIELENIECKA 05 – OS.GÓRCZEWSKA 13) i 74 (AL. ZIELENIECKA 06 – GOCŁAWEK 05) oraz autobusowych: 509 (RONDO WASZYNGTONA 04 – NOWODWORY, AL. ZIELENIECKA 01 – GOCŁAW), 903 (AL. ZIELENIECKA 03 – BRÓDNO-PODGRODZIE 07) i 904 (RONDO WASZYNGTONA 02 – RONDO WIATRACZNA 09).

djbekd4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djbekd4