Trwa ładowanie...
d3wm4jm

IV Nocne Manewry, czyli zawody na orientację

Ruszyły zapisy!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
IV Nocne Manewry, czyli zawody na orientację
d3wm4jm

* Marsze na Orientację* to jedna z form aktywnego wypoczynku i jednocześnie jeden z rodzajów** turystyki kwalifikowanej. Celem uczestników marszu jest pokonanie pieszo danej trasy i odnalezienie w terenie **Punktów Kontrolnych oznaczonych na mapie dostarczonej przez organizatora. W marszach najczęściej startuje się w 2-3-osobowych zespołach.

Zobacz też: Bieg Inauguracyjny Parkrun Warszawa-Bródno

Na przebycie całej trasy uczestnicy mają ustalony limit czasu. Jest on dobrany tak, że poruszając się tempem spacerowo-marszowym każdy dotrze do mety przed jego końcem. Zawody odbywają się w nocy, wszystkie zespoły startują po zmroku i przed świtem dochodzą do mety.

d3wm4jm

IV już edycja Nocnych Manewrów SKPB odbędzie w nocy z 22 na 23 listopada 2014 r. Zapisy już się rozpoczęły i potrwają do wyczerpania się miejsc, jednak nie dłużej niż do 19 listopada do godziny 23:59.

Zawody odbędą się w okolicach Warszawy, dokładne położenie Bazy Zawodów zostanie ujawnione w dniu imprezy, czyli 22 listopada o godzinie 9:00. Dojazd do Bazy Zawodów komunikacją publiczną z centrum Warszawy zajmie max 1,5h. 20 listopada na stronie Manewrów zostaną zamieszczone listy startowe.

Na najlepszych czekają dyplomy i nagrody. Koszt udziału: 30 zł od osoby.

Czytaj też: Zmiany w kursowaniu pociągów od 12 października!

d3wm4jm

Podziel się opinią

Share

d3wm4jm

d3wm4jm