Trwa ładowanie...
d2au048

Izabella C. trafiła do zakładu zamkniętego!

"Na żądanie prokuratora została doprowadzona na przymusową obserwację do zakładu zamkniętego"
Share
Izabella C. trafiła do zakładu zamkniętego!
d2au048

Izabella C., która w grudniu zeszłego roku pod wpływem alkoholu wjechała samochodem do przejścia podziemnego przy Rotundzie w centrum Warszawy, na żądanie prokuratora została doprowadzona na przymusową obserwację do zakładu zamkniętego. - informuje TVN24. Wcześniej kobieta, zgodnie z decyzją sądu miała rozpocząć przymusowe badania. Nie stawiła się jednak na nich , natomiast przedstawiła listę powodów, które miały jej uniemożliwić pobyt w ośrodku zamkniętym. Chodziło o okoliczności niezwiązane z jej stanem zdrowia.

Śledczy zajęli się weryfikacją przedstawionych przez kobietę informacji. - Dzisiaj rano realizowaliśmy czynności na polecenie prokuratury i zatrzymaliśmy panią Izabellę Ch . - mówi portalowi Mariusz Mrozek, rzecznik stołecznej policji. Do zatrzymania doszło na terenie hotelu w centrum miasta, w którym przebywała kobieta.****

Izabella C. wjechała do przejścia podziemnego w centrum Warszawy w nocy z 17 na 18 grudnia 2013 roku po tym, jak uderzyła w inne auto i straciła panowanie nad swoim mercedesem. Zgodnie z decyzją sądu, 31-latka miała się zgłaszać na komendę dwa razy w tygodniu, do czego się nie stosowała. Z kolei gdy w grudniu sędzia zakazała jej opuszczać kraj, C. oświadczyła, że nie może oddać paszportu ponieważ "to mocno koliduje z jej planami na święta". Problemy z prawem miała też w USA (posiada obywatelstwo tego kraju). Kobieta już wcześniej była skazana za jazdę po pijanemu, za co dostała dwuletni zakaz prowadzenia pojazdów.

d2au048

Zobaczcie, jak Izabella C. jechała przez centrum Warszawy!

d2au048

Podziel się opinią

Share
d2au048
d2au048