Trwa ładowanie...

Jak podróżują po mieście mieszkańcy Bemowa?

Zarząd Transportu Miejskiego przeprowadzi badania

Jak podróżują po mieście mieszkańcy Bemowa?
d1tiedn

Dzielnicę Bemowo zamieszkuje obecnie ponad 120 tys. osób. Badanie ankietowe przeprowadzone na reprezentatywnej próbie mieszkańców pozwoli na zebranie danych dotyczących codziennych podróży mieszkańców - głównych kierunków i wybieranych środków komunikacji. Wylosowani do badania mieszkańcy, odwiedzeni przez ankieterów będą mogli wyrazić opinię na temat obecnego układu komunikacyjnego w dzielnicy, jakości usług komunikacji miejskiej w całej Warszawie i ocenić przydatność II linii metra w kontekście połączenia z centrum i Pragą. Ankieterzy zapytają również o planowany łącznik tramwajowy pomiędzy Jelonkami a Nowym Bemowem oraz buspas na ulicy Górczewskiej.

Zarząd Transportu Miejskiego zwraca się z serdeczną prośbą do mieszkańców o udzielenie odpowiedzi ankieterom. Pomoże to firmie w pracach nad rozwojem i poprawą jakości usług komunikacji miejskiej.

Zarząd Transportu Miejskiego sprawdzi jak podróżują po Warszawie mieszkańcy Bemowa i jak oceniają jakość usług komunikacji miejskiej. 12 października ogłoszono przetarg, w którym zostanie wyłoniony wykonawca badań.

d1tiedn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1tiedn