Trwa ładowanie...

Jak widzicie świat 25 lat po przemianie ustrojowej?

Nowy projekt teatralny Komuny Warszawa, od którego zaproszeni są młodzi warszawiacy. Udział w projekcie jest bezpłatny

Jak widzicie świat 25 lat po przemianie ustrojowej?
d794jv7
d794jv7

Komuna//Warszawa w ramach cyklu „Przyszłość Europy” ogłosiła nabór do projektu teatralnego w reżyserii szwedzkiego artysty Markusa Öhrna pt. „Bohaterowie przyszłości”. Warsztaty na temat tożsamości młodego Europejczyka posłużą za punkt wyjścia do spektaklu, którego premiera zaplanowana jest na 27 września 2014.

W ramach pracy warsztatowej autorzy projektu chcą dowiedzieć się, jak młodzi mieszkańcy Warszawy widzą przyszłość Europy i swoje role w ramach tej przyszłości. Temat ten jest szczególnie istotny w kraju wyciągającym pierwsze poważne wnioski w 25 lat po transformacji ustrojowej. Poruszane zagadnienia będą dotyczyły zróżnicowania statusów społecznych, kwestii tolerancji i praktycznego wymiar teorii gender.

d794jv7

Do projektu zaproszone są osoby urodzone po 4 czerwca 1989 roku. Nie trzeba mieć specjalnych umiejętności aktorskich, liczą się chęci i zaangażowanie.

Wszyscy zainteresowani spełniający powyższe kryteria proszeni są o przesłanie zgłoszenia na adres iza.zerek@komuna.warszawa.pl do dnia 10 czerwca 2014. Osoby, które zgłoszą chęć udziału w projekcie, zostaną zaproszone na casting.

Premiera spektaklu zaplanowana jest na 27 września 2014 i jest częścią cyklu „Przyszłość Europy”, realizowanego przez Komunę// Warszawa w 2014 roku.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

d794jv7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d794jv7