Trwa ładowanie...

Jak wypełnić wniosek o "500 zł na dziecko"? Instrukcja krok po kroku [WIDEO]

14 stron, dwie części i cztery załączniki - tak wygląda wniosek

Jak wypełnić wniosek o "500 zł na dziecko"? Instrukcja krok po kroku [WIDEO]
d69mlcz
d69mlcz

Ponad 650 gimnazjów, szkół podstawowych, przedszkoli i żłobków przyjmujących wnioski, kampania informacyjna, szkolenia dla urzędników. Od piątku 1 kwietnia można składać dokumenty i czekać na wypłatę pierwszych świadczeń.

Według danych Głównego Urzędu Statystycznego oraz innych baz, program Rodzina 500+ może dotyczyć około 150 tysięcy dzieci w Warszawie. Od 1 kwietnia można składać wnioski o przyznanie im świadczenia rodzinnego. - Chcemy ułatwić mieszkańcom ten proces, dlatego też w Warszawie rodzice, opiekunowie mogą złożyć wniosek nie tylko w Wydziałach Obsługi Mieszkańców w Urzędach Dzielnic, ale również w 650 placówkach oświatowych: gimnazjach, szkołach podstawowych, przedszkolach i żłobkach. Łącznie będzie ok. 680 punktów przyjmowania wniosków - mówi Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent stolicy.

14 stron, dwie części i cztery załączniki - tak wygląda wniosek o pieniądze z programu "Rodzina 500+". Pomysłów na wydanie pieniędzy jest już na pewno dużo, ale czy wszyscy rodzice wiedzą jak starać się o świadczenie?

Mamy dla Was wideo, na którym krok po kroiku dowiecie się, skąd pobrać, jak wypełnić i gdzie złożyć wniosek o przyznanie 500 zł na dziecko.

d69mlcz

Więcej informacji o programie 500+ znajdziecie tutaj.

d69mlcz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d69mlcz