Trwa ładowanie...

Jaktorów. Tragedia na torach. Duże opóźnienia pociągów

Nie żyje mężczyzna potrącony przez pociąg w Jaktorowie w okolicach Grodziska Mazowieckiego. Po wypadku pociągi z Warszawy w kierunku na zachód i południe mają duże opóźnienia.
Share
Opóźnione są m.in. pociągi PKP IC z Zakopanego i Wrocławia
Opóźnione są m.in. pociągi PKP IC z Zakopanego i WrocławiaŹródło: Wikimedia Commons CC BY, Fot: kaffeeeinstein
d1uront

Wypadek wydarzył się ok. godz. 18. Mężczyzna w wieku ok. 25-30 lat zginął pod kołami międzynarodowego pociągu Warszawa-Ostrawa. - Na miejscu wezwano prokuratora i policyjnych techników - mówi WP podkom. Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji.

Ruch pociągów w Jaktorowie został wstrzymany na niemal trzy godziny. Podróżni ze składu od Ostrawy po godz. 20 przesiedli się do innego pociągu PKP Intercity.

Wypadek wydarzył się w pobliżu łącznika z Centralną Magistralą Kolejową w dniu powrotów z weekendu i szczytu przewozowego.

d1uront

Ze względu na utrudnienia pasażerowie muszą liczyć się z opóźnieniami pociągów w węźle warszawskim do późnego wieczora. Opóźnione o niemal godzinę są m.in. składy z Zakopanego i Wrocławia.

Pierwsze informacje otrzymaliśmy od Piotra, czytelnika WP przez dziejesie.wp.pl

#bezpieczniWPolsce

Poprzez wakacyjną akcję Wirtualnej Polski chcemy ostrzegać naszych czytelników o utrudnieniach spowodowanych wypadkami i innymi niebezpiecznymi zdarzeniami.

Tagujcie swoje materiały hasztagiem#bezpieczniWPolsce i razem z nami informujcie o niebezpiecznych sytuacjach. Wysyłajcie swoje zdjęcia i nagrania na adres dziejesie.wp.pl bądź nasz profil na Facebooku WP Dziejesie.

d1uront

Podziel się opinią

Share
d1uront
d1uront