Trwa ładowanie...

Jaktorów. Tragedia na torach. Duże opóźnienia pociągów

Nie żyje mężczyzna potrącony przez pociąg w Jaktorowie w okolicach Grodziska Mazowieckiego. Po wypadku pociągi z Warszawy w kierunku na zachód i południe mają duże opóźnienia.

Jaktorów. Tragedia na torach. Duże opóźnienia pociągówŹródło: Wikimedia Commons CC BY, fot: kaffeeeinstein
d2szoxs
d2szoxs

Wypadek wydarzył się ok. godz. 18. Mężczyzna w wieku ok. 25-30 lat zginął pod kołami międzynarodowego pociągu Warszawa-Ostrawa. - Na miejscu wezwano prokuratora i policyjnych techników - mówi WP podkom. Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji.

Ruch pociągów w Jaktorowie został wstrzymany na niemal trzy godziny. Podróżni ze składu od Ostrawy po godz. 20 przesiedli się do innego pociągu PKP Intercity.

Wypadek wydarzył się w pobliżu łącznika z Centralną Magistralą Kolejową w dniu powrotów z weekendu i szczytu przewozowego.

Ze względu na utrudnienia pasażerowie muszą liczyć się z opóźnieniami pociągów w węźle warszawskim do późnego wieczora. Opóźnione o niemal godzinę są m.in. składy z Zakopanego i Wrocławia.

d2szoxs

Pierwsze informacje otrzymaliśmy od Piotra, czytelnika WP przez dziejesie.wp.pl

#bezpieczniWPolsce

Poprzez wakacyjną akcję Wirtualnej Polski chcemy ostrzegać naszych czytelników o utrudnieniach spowodowanych wypadkami i innymi niebezpiecznymi zdarzeniami.

Tagujcie swoje materiały hasztagiem#bezpieczniWPolsce i razem z nami informujcie o niebezpiecznych sytuacjach. Wysyłajcie swoje zdjęcia i nagrania na adres dziejesie.wp.pl bądź nasz profil na Facebooku WP Dziejesie.

d2szoxs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2szoxs