Trwa ładowanie...
d24ubgw

Jakubiak zapowiada "hollywoodzką" konwencję wyborczą. "Będzie z przytupem"

Kandydat ruchu Kukiz'15 na prezydenta Warszawy twierdzi, że ugrupowanie musi "podciągnąć swoją popularność". Doskonałą okazją, aby to zrobić, będzie konwencja, która odbędzie się 14 października w Warszawie. Podczas wydarzenia ruch zaprezentuje m.in. nowy spot wyborczy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Konwencja Kukiz'15 odbędzie się w warszawskim klubie Hybrydy
Konwencja Kukiz'15 odbędzie się w warszawskim klubie Hybrydy (Agencja Gazeta, Fot: Sławomir Kamiński)
d24ubgw

Konwencja Kukiz'15 odbędzie się 14 października w warszawskim klubie Hybrydy w godz. 11-13. Wśród gości, którzy mają się pojawić na konwencji zobaczymy m.in. lidera ruchu Pawła Kukiza, wicemarszałka Sejmu Stanisława Tyszkę czy właściciela zakładów mięsnych, kandydata na radnego sejmiku Włodzimierza Olewnika.

Pojawią się również politycy Prawicy RP, której działacze w wyborach samorządowych startują z list Kukiz'15. Wśród nich zobaczymy m.in. lidera Prawicy RP Marka Jurka, prezesa partii Krzysztofa Kawęckiego oraz radnego sejmiku mazowieckiego Mariana Piłkę.

- Podciągniemy naszą popularność, bo w mediach nas nie ma, a jak jesteśmy, to mówimy np. o komisji ds. VAT, a nie o Warszawie, a ja chce rozmawiać o Warszawie - zapowiedział Jakubiak. Będziemy rozmawiali o szczegółach naszego programu dotyczącego Warszawy, zaprezentujemy naszych kandydatów do Rady Warszawy i do sejmiku mazowieckiego. Na konwencji zaprezentujemy również nowy klip wyborczy - zapowiada Jakubiak. Polityk obiecuje, że konwencja zostanie zorganizowana "w hollywoodzkim stylu" i "z przytupem".

d24ubgw

Zobacz także: Wojna o lokale zastępcze. Mieszkańcy nazywają je "norami" i "ruderami"

Podczas konwencji politycy Kukiz'15 mają w szczegółach przedstawić koncepcje ugrupowania dotyczące jego najważniejszych postulatów. Wśród nich znajdą się m.in. rozwiązaia z zakresu mieszkalnictwa, projekt Smart City, głosowanie mieszkańców przez internet ws. bieżących spraw dla miasta, zarządzanie ruchem w Warszawie, kwestia Banku Warszawskiego oraz działania dotyczące budowania tożsamości Warszawy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d24ubgw

Podziel się opinią

Share
d24ubgw
d24ubgw