Trwa ładowanie...

Jechał pod wpływem, bez uprawnień i z amfetaminą w kieszeni!

Wpadł podczas rutynowej kontroli

Share
Jechał pod wpływem, bez uprawnień i z amfetaminą w kieszeni!
d439zok

28-letni Adam Z. wpadł przy ulicy Łomżyńskiej. Policjanci zatrzymali go do zwykłej, rutynowej kontroli. Widocznie coś w zachowaniu kierowcy musiało zdziwić funkcjonariuszy, postanowili bowiem przyjrzeć się mężczyźnie bliżej. W trakcie kontroli okazało się, że posiada on ukryte w kieszeni kurtki narkotyki. Następnie wyszło na jaw, że kierował Citroenem pod ich wpływem. Jakby tego było mało, policjanci ustalili też, że 28-latek kierował pojazdem bez wymaganych uprawnień.

Sytuacja miała miejsce na Pradze Północ. Stołeczni wywiadowcy w trakcie służby skontrolowali Citroena. Gdy funkcjonariusze dokonali rutynowej kontroli, znaleźli w kieszeni kurtki 28-latka torebkę foliową z zapięciem strunowym. Z białym proszkiem w środku. Okazało się, że jest to 1,19 gramów amfetaminy. 28-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Dochodzeniowcy z Pragi Północ, po zebraniu materiału dowodowego przedstawili mężczyźnie zarzuty posiadania narkotyków oraz kierowania pod ich wpływem. Dodatkowo Adam Z. został ukarany mandatem karnym za kierowanie bez uprawnień.

d439zok

Podziel się opinią

Share
d439zok
d439zok