Trwa ładowanie...

Jedna osoba nie żyje, ponad 100 kolizji. Podsumowanie świąt na drogach

Najtragiczniejszy wypadek miał miejsce w Wigilię w al.Jana Pawła II, gdzie póżnym popołudniem kierowca samochodu osobowego Skoda śmiertelnie potrącił 55-letniego mężczyznę

Jedna osoba nie żyje, ponad 100 kolizji. Podsumowanie świąt na drogach
d251twq
d251twq

W ciągu trzech świątecznych dni w Warszawie doszło w sumie do 123 kolizji i 9 wypadków drogowych, w których zgineła jedna osoba, a 8 zostało rannych. Najtragiczniejszy wypadek miał miejsce w Wigilię w al.Jana Pawła II, gdzie póżnym popołudniem kierowca samochodu osobowego Skoda śmiertelnie potrącił 55-letniego mężczyznę.

Nie obyło się także bez nietrzeźwych kierujących na drogach. Stołeczni policjanci zatrzymali 28 kierujących, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu.

Święta już się skończyły ale przed nami "przedłużony weekend", podczas którego wielu kierowców będzie wracać do Warszawy - mówią policjanci - Apelujemy o ostrożną jazdę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Szczególną uwagę zwracajmy na pieszych, którym przypominamy o obowiązku noszenia odblasków poza obszarem zabudowanym. Za brak elementu odblaskowego grozi mandat – od 20 do 500 zł. Elementami odblaskowymi mogą być przedmioty doczepiane do ubrania, opaski, kamizelki oraz smycze.

d251twq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d251twq