Jedna osoba nie żyje, ponad 100 kolizji. Podsumowanie świąt na drogach

Najtragiczniejszy wypadek miał miejsce w Wigilię w al.Jana Pawła II, gdzie póżnym popołudniem kierowca samochodu osobowego Skoda śmiertelnie potrącił 55-letniego mężczyznę
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jedna osoba nie żyje, ponad 100 kolizji. Podsumowanie świąt na drogach
WP

W ciągu trzech świątecznych dni w Warszawie  doszło w sumie do 123 kolizji i 9 wypadków drogowych, w których zgineła jedna osoba, a 8 zostało rannych. Najtragiczniejszy wypadek miał miejsce w Wigilię w al.Jana Pawła II, gdzie póżnym popołudniem kierowca samochodu osobowego Skoda śmiertelnie potrącił 55-letniego mężczyznę.
 
Nie obyło się także bez nietrzeźwych kierujących na drogach. Stołeczni policjanci zatrzymali 28 kierujących, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu.
 
Święta już się skończyły ale przed nami "przedłużony weekend", podczas którego wielu kierowców będzie wracać do Warszawy - mówią policjanci - Apelujemy o ostrożną jazdę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Szczególną uwagę zwracajmy na pieszych, którym przypominamy o obowiązku noszenia odblasków poza obszarem zabudowanym. Za brak elementu odblaskowego grozi mandat – od 20 do 500 zł. Elementami odblaskowymi mogą być przedmioty doczepiane do ubrania, opaski, kamizelki oraz smycze. 
 
 
Zobacz także:  Śnieg w stolicy, posypywarki wyruszyły w miasto

Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP