ycipk-3i7rmq

Jedna z uczestniczek tramwajowej awantury już w rękach policji

Funkcjonariusze z Pragi Południe w czwartek w godzinach porannych zatrzymali 19-latkę, podejrzewaną o udział w bójce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jedna z uczestniczek tramwajowej awantury już w rękach policji
ycipk-3i7rmq

Śledczy aktualnie gromadzą materiał dowodowy, przesłuchują świadków i dokładnie wyjaśniają okoliczności zdarzenia. W dalszej kolejności zwrócą się do prokuratury z wnioskiem o wszczęcie śledztwa w tej sprawie. Przypomnijmy, że dwa dni temu w tramwaju jadącym w kierunku Pragi Południe miała miejsce awantura, którą wywołały trzy młode kobiety. Zachowywały się one wulgarnie wobec pasażerów i atakowały inne osoby. Doszło również do przepychanek, a nawet usiłowania rozboju. O całej sprawie pisaliśmy tutaj .

Do komendy przy Grenadierów zgłosiły się osoby pokrzywdzone, a funkcjonariusze w wyniku czynności wyjaśniających zatrzymali dziś rano 19-latkę, podejrzewaną o udział w zdarzeniu. Kryminalni mają już jednak ustalone personalia wszystkich kobiet biorących udział w bójce.

- Zatrzymanie pozostałych uczestniczek jest już wyłącznie kwestią czasu - mówi Edyta Adamus z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

ycipk-3i7rmq

Policjanci apelują do wszystkich świadków zdarzenia o zgłaszanie się do Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII, ul. Grenadierów 73/75 lub telefonicznie pod nr. (22) 603-76-55.

Przeczytajcie też: Festiwal Otwarta Ząbkowska, NightSkating oraz weekendowe frezowania. Gdzie pojawią się utrudnienia?

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3i7rmq

ycipk-3i7rmq
ycipk-3i7rmq