Trwa ładowanie...

Jedna z uczestniczek tramwajowej awantury już w rękach policji

Funkcjonariusze z Pragi Południe w czwartek w godzinach porannych zatrzymali 19-latkę, podejrzewaną o udział w bójce.

Jedna z uczestniczek tramwajowej awantury już w rękach policji
d3nfvt1
d3nfvt1

Śledczy aktualnie gromadzą materiał dowodowy, przesłuchują świadków i dokładnie wyjaśniają okoliczności zdarzenia. W dalszej kolejności zwrócą się do prokuratury z wnioskiem o wszczęcie śledztwa w tej sprawie. Przypomnijmy, że dwa dni temu w tramwaju jadącym w kierunku Pragi Południe miała miejsce awantura, którą wywołały trzy młode kobiety. Zachowywały się one wulgarnie wobec pasażerów i atakowały inne osoby. Doszło również do przepychanek, a nawet usiłowania rozboju. O całej sprawie pisaliśmy tutaj .

Do komendy przy Grenadierów zgłosiły się osoby pokrzywdzone, a funkcjonariusze w wyniku czynności wyjaśniających zatrzymali dziś rano 19-latkę, podejrzewaną o udział w zdarzeniu. Kryminalni mają już jednak ustalone personalia wszystkich kobiet biorących udział w bójce.

- Zatrzymanie pozostałych uczestniczek jest już wyłącznie kwestią czasu - mówi Edyta Adamus z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Policjanci apelują do wszystkich świadków zdarzenia o zgłaszanie się do Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII, ul. Grenadierów 73/75 lub telefonicznie pod nr. (22) 603-76-55.

d3nfvt1
d3nfvt1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nfvt1