Trwa ładowanie...
Luiza Poreda
16-09-2013 12:44

Jerozolima wraca, w nowej odsłonie

Czy znów stanie się najgorętszą imprezownią w Warszawie?

Jerozolima wraca, w nowej odsłonie
d2qqdyd
d2qqdyd

W ubiegłym sezonie imprezowym Jerozolima stała się jednym z najpopularniejszych warszawskich klubów - bogata i różnorodna oferta muzyczna przyciągała tłumy warszawiaków, a przyjezdni klubowicze mogli dosłownie wyskoczyć z pociągu prosto na imprezę (Jerozolima znajduje się w budynku naprzeciwko Dworca Centralnego).

Nie jest to jedyny plus tego miejsca. Klub zajmuje zabytkową kamienicę z 1912 r. ulokowaną pod adresem Al. Jerozolimskie 57. Wiosną 2012 r. spadkobiercy dawnych właścicieli oddali budynek w ręce grupy młodych warszawiaków, którzy zaprosili do tego miejsca malarzy, projektantów i fotografików. Ci otworzyli w Jerozolimie swoje pracownie, do których chętnie zapraszali warszawiaków.

*Wszystko skończyło się w czerwcu tego roku, gdy "Centrum Kulturalne Jerozolima" zostało usunięte z budynku. CZYTAJ WIĘCEJ . *Nowy najemca obiecał, że w Jerozolimie pozostaną artyści, którzy dotychczas prowadzili tu swoje pracownie, a miejsce pozostanie centrum kulturalnym i imprezowym stolicy. Mimo to w wakacje o Jerozolimie zrobiło sie cicho...

Teraz jednak nowy najemca zaprasza do Nowej Jerozolimy i obiecuje, że jej mury wypełnią się dźwiękami elektroniki - tej z najwyższej światowej półki. Organizatorzy planują zapraszać rezydentów tak znanych klubów jak Watergate, Berghain/PanoramaBar czy Bar25. Rezydenci tych właśnie lokali odwiedzą Nową Jerozolimę* podczas otwarcia 4 października 2013 r.*

d2qqdyd

Jak podkreśla Rafał Gałkowski, odpowiedzialny za część nocną w Nowej Jerozolimie: *To zupełnie innowacyjny projekt, który zaprasza wszystkich, którzy chcą czuć się swobodnie i bez skrępowania oddać się zabawie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i postaramy się sprostać wymogom, które stawiają przed nami klubowicze. Na bywalców czekają liczne niespodzianki związane z miejscem od chilloutu pełnego zieleni po intrygujące darkroomy. *Chcieliśmy stworzyć miejsce, które będzie można porównać do europejskich klubów. Dlatego zainwestowaliśmy przede wszystkim w najlepsze nagłośnienie, chcemy zapraszać najgorętsze nazwiska sceny klubowej.

Jan Blomqvist i Dirty Doering – jako światowe gwiazdy zainaugurują huczne otwarcie Nowej Jerozolimy. Obaj współpracują z najlepszymi wytwórniami grając w najbardziej znanych klubach Europy. Wspierać ich będą nasze rodzime gwiazdy jak Pol_On, Juniore i Tony Stylu.

d2qqdyd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qqdyd