Trwa ładowanie...

Jest zarzut za martwe psy w zamrażarce

44-latkowi grozi do 2 lat pozbawienia wolności...

Jest zarzut za martwe psy w zamrażarce
d2buoc1
d2buoc1

Zarzut za znęcanie się nad zwierzętami usłyszał Adam C.* Mężczyzna w mieszkaniu trzymał 8 psów, a w zamrażarce zwłoki dwóch kolejnych. Wcześniej znęcał się nad szczeniakiem - trzymał go za łapy i uderzał nim o ławkę.44-latek został zatrzymany, a psy zostały zabrane do Pogotowia dla Zwierząt. *Teraz mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Na początku listopada mieszkańcy bloku przy ulicy Reymonta powiadomili bielańską policję , że z jednego z mieszkań w bloku dobiegają hałasy oraz czuć nieprzyjemny zapach. Mundurowi natychmiast po otrzymaniu takiej informacji udali się pod wskazany adres. Po wejściu do mieszkania okazało się, że w lokalu przebywał właściciel i 8 psów rasy husky, leonberger i papillon. Podczas wykonywania dalszych czynności funkcjonariusze ujawnili w zamrażarce zwłoki dwóch kolejnych psów. Na miejsce został wezwany przedstawiciel Pogotowia dla Zwierząt, który zabrał psy do pogotowia. Zwłoki zwierząt zostały zabezpieczone w celu wykonania sekcji.

Funkcjonariusze zatrzymali Adama C. i przewieźli do bielańskiej komendy. Okazało się, że mężczyzna nie po raz pierwszy został zatrzymany przez policję.* W lipcu mundurowi z Bielan zatrzymali 44-latka, gdyż znęcał się on nad 5-miesięcznym szczeniakiem.* Wobec mężczyzny, który trzymał psa za łapy i uderzał nim o ławkę interweniowali przypadkowi przechodnie. Wówczas pies rasy malamut trafił do Pogotowia dla Zwierząt, a wraz z nim jeszcze trzy inne zwierzęta, które mężczyzna miał w mieszkaniu.

d2buoc1

Adamowi C. wówczas został przedstawiony zarzut za znęcanie się nad zwierzętami i groźby karalne. Teraz policjanci z Bielan przedstawili ponownie 44-letniemu Adamowi C. zarzut za znęcanie się nad zwierzętami. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

d2buoc1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2buoc1