Trwa ładowanie...
d6mw2c3

Jesteś świadkiem wandalizmu rowerów miejskich? Zadzwoń pod specjalny numer alarmowy

Operator systemu Veturilo we współpracy z jedną z firm ochroniarskich uruchamia nr tel. (22) 628-60-70
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jesteś świadkiem wandalizmu rowerów miejskich? Zadzwoń pod specjalny numer alarmowy
d6mw2c3

Został on stworzony z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa systemu oraz sprzętu. W razie zaobserwowania jakichkolwiek aktów wandalizmu bądź nieprawidłowości, stosowną interwencję podejmie firma ochroniarska. Celem podniesienia poziomu bezpieczeństwa, od połowy ubiegłego roku Nextbike Polska nawiązał bowiem współpracę z City Security.

W ramach tej kooperacji, stacje rowerowe wyposażane są w kamery monitoringu , które pozwalają na uzyskanie szybkiej informacji o występowaniu niepożądanych zdarzeń, takich jak dewastacje lub kradzieże. W razie zaistnienia niepokojącego zjawiska, operator monitoringu znajdujący się w centrali natychmiast zawiadamia patrol interwencyjny.

- Zachęcamy do zgłaszania swoich uwag. Do każdej z nich podchodzimy z pełną powaga i jeśli okaże się, że rowery rzeczywiście są zagrożone natychmiast podejmujemy stosowną interwencję – mówi Beniamin Krasicki, prezes City Security.

d6mw2c3

Do ochrony miejskich rowerów w stolicy zaangażowanych jest kilkudziesięciu pracowników. Oprócz podjazdów kontrolnych pod stacje rowerowe albo interwencji, prowadzą oni także rutynowe kontrole.

Specjalny numer alarmowy to: (22) 628-60-70

Przeczytajcie też: Znamy wyniki II budżetu obywatelskiego dla Warszawy. Kto i jak głosował?

Podziel się
d6mw2c3

Podziel się opinią

Share

d6mw2c3

d6mw2c3