Trwa ładowanie...

Joanna L. przeprasza za jazdę po alkoholu

"Jeżeli ktoś myśli, że po kolacji przy winie i odrobinie snu, może wsiąść za kierownicę, bo tak czuje, i uważa, że wszystko jest w porządku, jest w dużym błędzie" - napisała

Joanna L. przeprasza za jazdę po alkoholu
d1uw6md
d1uw6md

Jeżeli ktoś myśli, że po kolacji przy winie i odrobinie snu, może wsiąść za kierownicę, bo tak czuje, i uważa, że wszystko jest w porządku, jest w dużym błędzie. Ja ten straszny błąd popełniłam - napisała Joanna L. w oficjalnym oświadczeniu. Aktorka wczoraj spowodowała stłuczkę na ulicy Puławskiej, miała 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.Jechała swoim porsche, nie wyhamowała i wjechała w tył nissana, który następnie wbił się w skodę.

Nie znajduję słów, aby wyrazić, jak bardzo jest mi przykro, i jak bardzo przepraszam. T**o moja lekcja na całe życie, której z pokorą poniosę konsekwencje i wyciągnę wnioski.**Mam nadzieję, że inni, za moim przykładem, również je wyciągną i nie popełnią nigdy tak drastycznego błędu. Przepraszam wszystkich z całego serca– dodała aktorka. Za spowodowanie kolizji pod wpływem alkoholu Joannie L., oprócz utraty prawa jazdy, grozi grzywna, ograniczenie wolności, a nawet pozbawienie wolności do dwóch lat. Policja zatrzymała jej prawo jazdy i zbiera materiał dowodowy.

d1uw6md
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1uw6md