Trwa ładowanie...
d2wiqc5

Józefów. Próbował ukraść samochód. Szybka reakcja policji

Policjanci pełniący służbę patrolową w Józefowie szybko zareagowali na zgłoszenie o mężczyźnie, który próbował ukraść dostawczego mercedesa. Sprawca został zatrzymany. Przedstawiono mu zarzut usiłowania kradzieży samochodu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Józefów. Zatrzymano mężczyznę, który próbował ukraść samochód
Józefów. Zatrzymano mężczyznę, który próbował ukraść samochód (Policja)
d2wiqc5

Do zdarzenia doszło w Józefowie. Policjanci pełnili służbę patrolową, zwracając uwagę na wszelkie podejrzane zachowania i sytuacje.

W pewnej chwili dyżurny poinformował ich o uciekającym mężczyźnie, który chwilę wcześniej na ulicy Piaskowej próbował ukraść dostawczego mercedesa. Wybił szybę i uszkodził wnętrze kabiny. Prawdopodobnie został spłoszony i uciekł na jedną z sąsiednich ulic.

Policjanci natychmiast ruszyli w rejon interwencji. Dysponując opisem podejrzanego, wypatrywali go wśród przechodniów. Obserwowali też otoczenie i sąsiadujące posesje. W końcu zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu nagle przyspieszył kroku. Jego wygląd odpowiadał opisowi poszukiwanego.

d2wiqc5

Mężczyzna został zatrzymany i wylegitymowany. Okazało się, że 25-latek jest mieszkańcem gminy Celestynów. Trafił do policyjnego aresztu.

Sprawą zajęli się policjanci z komisariatu w Józefowie. Przedstawili podejrzanemu zarzut karny usiłowania popełnienia kradzieży samochodu. 25-latek przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d2wiqc5

Podziel się opinią

Share
d2wiqc5
d2wiqc5