Trwa ładowanie...

Jubileuszowy Warszawski Triathlon Zimowy

Zmierz się w biegu terenowym, biegu łyżwiarskim, a na końcu w wyścigu rowerowym

Jubileuszowy Warszawski Triathlon Zimowy
d3rasmb

Jeszcze tylko przez tydzień trwają zapisy do wyjątkowych zawodów. Uczestnicy biorący udział w zmaganiach zmierzą się ze sobą w biegu terenowym, biegu łyżwiarskim, a na końcu w wyścigu rowerowym. Emocji w sobotę, 18 stycznia, podczas Warszawskiego Triathlonu Zimowego z pewnością nie zabraknie.

Łyżwiarski Tor „Stegny” (ul. Inspektowa 1) zaprasza wszystkich do udziału w jubileuszowym 25. Warszawskim Triathlonie Zimowym. Zawodnicy będą mieli do pokonania łącznie dystans 18 kilometrów. Rywalizację rozpocznie bieg terenowy (2 okrążenia, 4 km), następnie odbędą się wyścigi łyżwiarskie (5 okrążeń toru, 2 km), a zmagania zakończy jazda na rowerze (6 okrążeń, 12 km).****

*Zobacz także: Rekordowy Zimowy Narodowy! *

d3rasmb

Uczestnicy rywalizować będą ze sobą zarówno indywidualnie (w kilku kategoriach wiekowych), jak i drużynowo. W zmaganiach zespołowych startują ekipy złożone z dwóch lub trzech osób. Dla drużyn (męskich, kobiecych i „mieszanych”) stosowana jest osobna kwalifikacja. Na najlepszych czekają cenne nagrody.

Warszawski Triathlon Zimowy ma charakter otwarty i rozpocznie się o godz. 8.00.* Obowiązuje limit 60 drużyn oaz 400 sportowców indywidualnych.* Zawodnicy zobowiązani są do przedstawienia zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uprawiania konkurencji sportowych wchodzących w skład zawodów bądź złożenia pisemnego oświadczenia.

Warunkiem wzięcia udziału w Warszawskim Triathlonie Zimowym jest uiszczenie opłaty startowej w dniu imprezy w wysokości:
- 80 PLN w przypadku drużyn
- 40 PLN w przypadku uczestników indywidualnych
- 20 PLN w przypadku dzieci i młodzieży z roczników 1996 i młodszych.

d3rasmb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rasmb