Trwa ładowanie...

Jutro otwarcie nowego salonu IKEA w Blue City

Już jutro (wtorek, 23 października) zostanie otwarty nowy salon IKEA w galerii handlowej Blue City. Sklep będzie mniejszy od innych, ale będzie strefa gastronomiczna.

Share
Jutro otwarcie nowego salonu IKEA w Blue City
Źródło: iStock.com
d4kph7r

Salon IKEA będzie zajmował powierzchnię 4800 metrów kwadratowych. Mieści się na parterze i pierwszym piętrze centrum handlowego Blue City. Będzie trzecim sklepem IKEA w Warszawie i okolicach - pozostałe dwa są na Placu Szwedzkim w Jankach oraz przy ulicy Malborskiej na Targówku.

Na miejscu dostępna do kupienia będzie część produktów oferowanych przez salon IKEA. Te, które nie będą stacjonarnie do kupienia, będzie można zobaczyć na miejscu na ekranach komputerów i zamówić z dostawą do domu.

- IKEA w Blue City to nowy, mniejszy format sklepu blisko centrum miasta. Wnętrze sklepu jest odważne, innowacyjne i pełne inspiracji Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i narzędzi technologicznych klienci mogą poznać pełen asortyment IKEA oraz dowiedzieć się, jak pięknie i funkcjonalnie urządzić swoją przestrzeń - reklamuje salon na oficjalnej stronie sieci Magdalena Rozengart-Grzelczak, dyrektor sklepu IKEA Blue City.

Klienci będa mogli skorzystać ze strefy gastronomicznej (Bistro i Café), gdzie zjedzą sezonowe dania mięsne i wegetariańskie oraz coś słodkiego, a także napić się szwedzkiej kawy.

W styczniu 2019 roku ruszą prace związane z budową salonu IKEA przy ulicy Półczyńskiej na Woli. Otwarcie tego sklepu zaplanowane jest na przełom 2019 i 2020 roku.

d4kph7r

Podziel się opinią

Share
d4kph7r
d4kph7r