Trwa ładowanie...

Już 1000 małych legionistów!

Akademia Piłkarska Legii otwiera kolejny ośrodek treningowy [WIDEO]

Już 1000 małych legionistów!
dkivtly
dkivtly

*Akademia Piłkarska Legii Warszawa otwiera kolejne piłkarskie Przedszkole Legii. *Ursynów będzie miejscem, gdzie będą odbywały się zajęcia dla dzieci. Po uruchomieniu ursynowskiego ośrodka, już 1000 małych warszawiaków będzie uczestniczyło w zajęciach. Przedszkole ruszy 8 lutego.

Zajęcia będą odbywać się w niedziele w godzinach: 10.30 – 12.30 (luty) oraz w godzinach 13.00 - 15.00 (marzec - czerwiec) przy ul. Koncertowej 4. Oprócz Ursynowa, zajęcia prowadzone są także na Mokotowie, Grochowie, Bemowie i oczywiście na ul. Łazienkowskiej 3.

- Warszawa, ul. Łazienkowska 3 – zajęcia w niedziele w godzinach 9:30 - 12:30;
- Warszawa, Mokotów, ul. Dominika Merliniego 2 – zajęcia w soboty w godzinach: 10:00 – 12:00;
- Warszawa, Grochów, ul. Zbaraska 3 – zajęcia we wtorki w godzinach: 17:30 – 19:30;
- Warszawa, Bemowo, ul. Księcia Bolesława 1/3 – zajęcia w piątki w godzinach: 17:00 – 19:00

dkivtly

Program "Piłkarskie Przedszkola Legii" czyli całoroczne zajęcia piłkarskie dla dzieci w wieku od 3 do 7 roku życia, jest częścią ogólnopolskiego projektu "Legia Soccer Schools”. Celem przedsięwzięcia jest przede wszystkim edukacja najmłodszych dziewczynek i chłopców poprzez promocję aktywnego stylu życia. Tak duża liczba uczestników to absolutny rekord w historii klubu.

Zajęcia są prowadzone przez specjalnie przygotowanych do tego projektu Trenerów Akademii Legii Warszawa , którzy na co dzień szlifują największe piłkarskie talenty w Polsce. Dodatkowe szczegóły (jak się zapisać, kto może chodzić na zajęcia) znaleźć można na tych stronach . Poniżej na filmie zobaczyć możecie, jak wyglądają takie zajęcia.

dkivtly
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkivtly