Trwa ładowanie...
d3ebk1h

Już po koncercie Madonny!

Prowokujących gestów nie było...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Już po koncercie Madonny!
d3ebk1h

Wczoraj na Stadionie Narodowym odbył się szeroko komentowany koncert Madonny. Piosenkarka pojawiła się na scenie z prawie godzinnym opóźnieniem. Show rozpoczęła od jednego z singli z płyty „MDNA”, „Girl Gone Wild”.

Oprócz przebojów z ostatniego krążka podczas wczorajszego koncertu można było usłyszeć takie hity jak „Vogue”, „Justify My Love”, „Like a Virgin” czy „Express Yourself”. Kto, jak kto, ale Madonna ma w swoim repertuarze ogromną ilość przebojów i nie da się niestety przypomnieć wszystkich podczas jednego występu.

Koncerty Madonny to jednak nie tylko muzyka. Na scenie można było zobaczyć zaskakującą scenografię, niezwykłe efekty świetlne, a także cały wachlarz stylizacji, które piosenkarka zmieniała bardzo często.

d3ebk1h

Polska publiczność chętnie okazywała Madonnie swoją atencję i machała w jej kierunku serduszkami, za co artystka serdecznie podziękowała. Wspominała, że w zeszłym roku, kiedy grała w Polsce w dniu swoich urodzin spotkał ją podobny gest i bardzo go docenia.

Daniel, który był na wczorajszym koncercie, jest zachwycony: „To był nie tyle koncert, co wielkie widowisko na światowym poziomie. W występach polskich artystów często brakuje elementów show, co bardzo je zubaża.”

d3ebk1h

Podziel się opinią

Share

d3ebk1h

d3ebk1h