Trwa ładowanie...
warszawa powiśle

Już w sobotę trzecie urodziny Warszawa Powiśle!

Jedna z najbardziej znanych stołecznych imprezowni zaprasza do świętowania!

Share
Już w sobotę trzecie urodziny Warszawa Powiśle!
Źródło: oficjalne logo Warszawa Powiśle
d3rrwne

30 czerwca Warszawa Powiśle będzie świętować trzecie urodziny. Mieszcząca się na Kruczkowskiego 3b klubokawiarnia uznawana jest za kultowe miejsce warszawskich środowisk artystycznych. W ciągu dnia można tam spotkać przedstawicieli wolnych zawodów, którzy popijając kawę pracują nad licznymi projektami. Wieczorami odbywają się imprezy taneczne i przestrzeń wokół lokalu wypełnia się różnorodnym, kolorowym tłumem.

Lokal mieści się u podnóża stacji kolejowej PKP Powiśle. Peron, halę z kasami i budynek kawiarni zaprojektowali wybitni polscy projektanci Arseniusz Romanowicz i Piotr Szymaniak. Cały kompleks architektoniczny wzniesiono w latach 1954-1963. W okolicy jest sporo zieleni, w lecie goście kawiarni mogą m.in. odpoczywać na leżakach. Miejsce ma także tę zaletę, że jest położone tuż obok centrum, a równocześnie wydaje się oddalone od miejskiego zgiełku. Wystrój stwarza pozory niechlujnego i wpisuje się w popularną „hipsterską” stylistykę.

Z okazji 3-ciej rocznicy istnienia właściciele Warszawy Powiśle organizują imprezę, która odbędzie się 30 czerwca (start o godzinie 21.00). Zagra DIMLITE, producent hip hopowy ze Szwajcarii. Muzykę będzie miksował DJ Mentalcut, który uchodzi za jednego z najlepszych polskich didżejów.

Wybieracie się?

d3rrwne

Podziel się opinią

Share
d3rrwne
d3rrwne