Trwa ładowanie...

Kajetan P. zatrzymany. Ukrywał się na Malcie

Został za nim wydany Europejski Nakaz Aresztowania.

Kajetan P. zatrzymany. Ukrywał się na Malcie
d3qs8s5
d3qs8s5

* Kajetan P . został zatrzymany na Malcie. Do tej informacji dotarł dziennikarz TVN24. - Pznański został zatrzymany koło godz. 15.30. Na razie tylko tyle pożemy powiedzieć - poinformowało WawaLove.pl biuro prasowe poznańskiej policji. Poszukiwany uciekał przez Niemcy i Włochy. Chciał dotrzeć do Afryki. Zostanie przewieziony do Polski w ciągu kilku dni. *

27-latek jest podejrzany o zabójstwo, do którego doszło 3 lutego 2016 roku. W jednym z mieszkań na warszawskim Żoliborzu wezwani do pożaru strażacy znaleźli w nadpalonym worku ciało młodej kobiety. Było okaleczone, bez głowy, którą odnaleziono później w plecaku, w tym samym mieszkaniu. Z dotychczasowych ustaleń prokuratury wynika, że mężczyzna zabił Katarzynę J. w lokalu na Woli, a następnie przewiózł jej ciało do wynajmowanego przez siebie mieszkania na Żoliborzu.

Za Kajetanem P. został wydany Europejski Nakaz Aresztowania. Trafił na listę najbardziej poszukiwanych przestępców. Według ostatnich informacji mężczyzna był widziany na Dworcu Centralnym. Pisaliśmy o tym tuta j. Miał wówczas wypłacić dużą sumę pieniędzy.

d3qs8s5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qs8s5