Trwa ładowanie...
dhcdq6r

Kajetana Poznańskiego będzie bronił jeden z najlepszych, warszawskich adwokatów

O tym fakcie poinformował portal SE.pl
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kajetana Poznańskiego będzie bronił jeden z najlepszych, warszawskich adwokatów
dhcdq6r

Choć prawdopodobny sprawca brutalnego zabójstwa nauczycielki Katarzyny J. jest nadal poszukiwany przez polskie i zagraniczne służby, to jak się okazuje ma już swojego obrońcę.

Jest nim nie byle kto, bo jeden z najbardziej znanych prawników w stolicy, Tadeusz Wolfowicz. Adwokat ponoć sam zgłosił się do prokuratury i oznajmił, że będzie reprezentował Kajetana Poznańskiego przed sądem. Poprosił również o wgląd do akt sprawy, w celu zapoznania się ze szczegółami oskarżenia swojego klienta. Znany prawnik był wcześniej m.in. obrońcą pływaczki Otylii Jędrzejczak, która spowodowała w przeszłości wypadek samochodowy oraz Dariusza K. (byłego męża Edyty Górniak), oskarżonego o śmiertelne potrącenie kobiety . Wygląda na to, że teraz przyjdzie mu bronić właśnie Kajetana Poznańskiego.

Portal SE.pl ustalił, że najprawdopodobniej mecenas został wynajęty przez rodziców mężczyzny i teraz czeka go zapewne jedno z najważniejszych zawodowych wyzwań. Tadeusz Wolfowicz będzie bowiem próbował bronić oskarżonego o brutalny mord na 30-latce. Głównym zadaniem adwokata jest w tej chwili poznanie jak największej ilości szczegółów ze śledztwa , by móc właściwie przygotować się do przyszłej, sądowej batalii. Nadal trwają intensywne poszukiwania Poznańskiego, celem ustalenia miejsca jego aktualnego pobytu.

dhcdq6r

Przeczytajcie też: W walentynki warto odwiedzić stołeczne parki. "Na spacer pełen miłości"

dhcdq6r

Podziel się opinią

Share
dhcdq6r
dhcdq6r